Veselé Vánoce 2015

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!!!

 

Sraz malých Cheswayáčků

 14.12.2015

Už dlouho slibuji, že zorganizuji nějaký sraz s našimi odchovy, ale přiznám se, že mi času moc nezbývá, a tak to majitelé vrhu C vzali do svých rukou a naplánovali jsme společné venčení v Klánovickém lese. Příroda kolem je moc hezká a my se zase podívali někam jinam.

The Stafford Book 2015

 08.12.2015

Po několika letech prohlížení si Annuálu a inzerce chovatatelů z celého světa, jsem se rozhodla pořídit naší vlastní reklamu. V Stafford Book 2015 bude preztována i kennel Chesway. Nadělila jsem si takový vánoční dárek! Děkuji Aneta Jungerová za foto a Lucie Dušková za grafiku! Jsme světoví..

Odchod vrhu C do nových domovů

 01.12.2015

Ano už nastal ten smutný čas loučení.. Příchod štěňátek nám vždy přinese do života plno radosti a veselí. Stejně, tak i plno starostí a povinností, dva měsíce se vše točí kolem nic.. Za tu dobu nám však přirostou k srdci a nebudu zastírat, že je to vždy těžké je pustit do světa. Proto je pro nás důležitý výběr nových páníčků, jejich život pak už bude závislý na nové rodině.

Focení vrhu C od Anet

 27.11.2015

Před odchodem prcků do nových domovů jsme zorganizovali velké focení.. Dorazila moje kamarádka a výborná fotografka psů Aneta Jungerová - www.aneta-foto.com a celý vrh C nám zvěčnila. Za krásné fotky moc děkujeme.

Už je nás 1.000

 9.11.2015

Děkujeme všem našim návštěvníkům za přízeň. Na facebookovém profilu - Kennel Chesway - již máme 1.000 fanoušků. Budeme se snažit být i nadále aktuální a přinášet informace o nás i našich odchovech.

 

Rosteme jak z vody

30.10.2015

Vrh C je na světě již pět týdnů a dávají o sobě znát. Jejich povahy se už hezky profilují a my s nimi poznáváme svět. Všechna šťěňátka již mají své domovy. V případě zájmu o štěně od nás sledujte web - Opakované krytí Sway

Podzimní Staff Bull Show 2015

26.10.2015

Dlouho jsem přemýšlela, co o podzimní akci napsat. Nééé, že by to nebyla ta fajn akce jako každý rok.., ale tím, že nám psi stárnou a věnujeme se i chovatelským aktivitám, tak naše ambice trochu opadají. Jezdíme spíše pro zábavu, pobavit se s přáteli a tak trochu do počtu. Samotnou mě to s mým soutěživým duchem zaráží, ale je to tak..

Umpa-Lumpa svatebčanem

18.10.2015

Naši přátelé Tomáš & Míša si 22.08.2015 v Jihočeském kraji, v penzionu Smrkovice, řekli své ANO.. Bylo nám potěšením se této události účastnit, a to ještě za doprovodu krásného svatebčana, v podobě našeho odchovánka Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia.

Opakované krytí Sway

15.10.2015

Na začátek roku 2016 plánujeme opakované krytí naší šampionky Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem Ch. & Jch. Blue Leo Diabelski Usmiech FCI. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde. Jedná se o poslední krytí naší Sway..

Vrh C vidíme svět

 13.10.2015

Prckům odzvonili tři týdny a v porodním boxu už je pěkně veselo. Nejenže koukají na svět, ale už stojí na nohách a snaží se vybalancovat cestu k cecíkům, tu jedinou zvládnou v rekordním čase. Začínají se profilovat jejich povahy a získávají si nejen naše srdce..

Představte se vrh C

29.09.2015

Štěňátka už jsou na světě týden a proběhlo jejich první velké focení. Žádné nadšení z toho neměli, a tak pro mě bylo opravdu složité zachytit je alespoň trochu ve statice. Stále by se někam plazili a dudali. U cecíku jsou téměr celý den a krásně přibývají na váze. Nyní se Vám sami představí, celý vrh je však již rezervován..

Alizée má štěňátka

24.9.2015

V neděli ráno se na Řitce po dvou letech opět zastavil čas a vše se nyní točí okolo nově narozeného vrhu C. Alizée nám připravila překvapení.. a to v podobě hned sedmi krásných štěňátek včetně dvou blue pied feneček.

Kennel Chesway na Facebooku

23.9.2015

 Nově nás naleznete na sociální síti. Doba je rychlá a člověk nestíhá každý den zpracovávat novinky, co se děje a co s našimi psy podnikáme.. i když se snažím, někdy mi prostě čas utíká. Prostřednitvím Facebooku můžeme být aktuálnější..

Puppy shower

11.9.2014

Tak jako se v Americe, občas už i v ČR, slaví příchod miminka na svět.. i my jsme Alizée uspořádali něco podobného. Obdoba baby shower, kdy dítě doslova zasypete dárky našla zalíbení i u nás.

Březost Alizée potvzena

25.8.2015

Hip hip huráááá.. s radostí oznamujeme, že naše modřenka Alizée von Chesway je březí. Sonografické vyšetření potvrdilo s jistotou pět štěňátek a my se už nyní nemůžeme dočkat. Malé Cheswayáčky očekáváme na světě koncem měsíce září.

Plánované krytí v Blue Nanny Dog

19.8.2015

Na září plánuje kennel Blue Nanny Dog své první krytí.. Krycím psem nebude nikdo jiný než náš modrý Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia. Jedná se o spojení dvou testovaných jedinců Lumpa a Josefíny - Guccia Slade Czech. Více o spojení můžete prohlédnout níže a téměř zahraniční rodokmen zde.

Testovaný Lump

Ráda bych dala všem na vědomost, že jsme nechali testovat našeho modrého Umpa-Lumpu Chesway FB a jeho výsledky ve čtyřech letech a ve sportovní zátěži a nasazení jsou více než výborné. Je zdravý a k dispozici ke krytí Vašich fen.

Krytí Alizée 2015

27.7.2015

Plánované zahraniční krytí naší modré fenky Alizée von Chesway s překrásným černým polským psem Jackal Is Coming Diabelski Usmiech již proběhlo. Celý výlet jsme si moc užili a doufám, že budeme úspěšnější než v předchozím krytí naší Sway, které bohužel sonografické potvzení březost nepotvrdilo.

Nativia Challenge Dobříš

24.7.2015

Pot, dřina a maximální nasazení.., takové slova mi vyvstavnou na mysli, když si vzpomenu na náš první canicrossový závod Nativia Challenge, který se kolal minulý víkend na Zámku na Dobříši. Já a Sway jsme měly tu odvahu si poprvé stouptnout na start. Po zdárném zdolání dráhy.. ehmm, ehmm nebo spíš jen po zdolání dráhy, musím konstatovat, že obě máme ještě, co trénovat. Byl to boj o holý život.

Staff Bull Show 2015

15.7.2015

Již čtrnáctý ročník v řadě a my vyrážíme jako již tradičně na „ESBÉES“ do areálu na Šancích v Hostivaři..

 

Plánované krytí Alizée

 28.1.2015

Hot news !!! Na červenec plánujeme zahraniční krytí naší modré odchovanky Alizée von Chesway s krásným tmavým psem JCh. Jackal is Coming Diabelski Usmiech FCI, který bude v ČR krýt poprvé. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

Klubová výstava SBTC CZ 2015

 23.6.2015

Vzhledem k plánovanému zahraničnímu krytí jsem letos do poslední chvíle nevěděla, zda se klubové výstavy zúčastníme. Ale! Vše jsme zvládli v jednom víkendu..spánkový deficit dospíme v dohledné době, jen doufám, že né až v hrobě. Hurááá na výstavu. Katalog sliboval dlouhý den - neuvěřitelných 273 jedinců.

Máme nakryto

 11.6.2015

Plánované krytí naší Ch. Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem Ch. JCh Blue Leo Diabelski Uśmiech se povedlo a my doufáme, že se za dva měsíce budeme moci těšit s nadílkou. Sway trochu zahýbala s termínem hárání.. počítali jsme to trochu později, nicméně to člověk neovlivní. Zmobilizovali jsme všechny síly, nechali vystavit expresně krycí listy.. nahlásili dovolené a hurá na cestu..

MVP Praha 2015

Na pro nás první letošní výstavu v Praze jsem se moc těšila.. jela jsem na ni plna očekávání, ostatně jako na každou.. Nemohla jsem dospat, abychom se ráno vydali v plné polní opět do víru vystavování. Seznam přihlášených hlásil 79 staffordších bulteriérů, vše nasvědčovalo, že to bude perný den.

Amant Gris Chesway je chovný pes

Ráda bych dala všem na vědomost, že Amant Gris Chesway je uchovněn a od této doby je k dispozici ke krytí Vašich fen.

Zoo 2015

 10.5.2015

Krásné jarní dny nás vylákali na pro mě velmi oblíbenou návštěvu Zoologické zahrady. Počítala jsem na prstech, jak dlouho jsme tam vlastně nebyli a sama jsem nechápala, jak jsem to mohla dopustit. Náprava zajištěna a hurááá do Tróji. Novinky slibovali zrekonstruovaný výběh pro slony a celou novou indickou část.

První narozeniny vrhu B

 5.5.2015

Vrh B oslavil své první narozeniny a my s ním.. udělali jsme holkám menší oslavu spojenou s grilováním a narozeninovým "dortem"..., který se Pétě moc povedl a všichni jsme si na něm pochutnali.. Smečka si více užila společné dovádění na zahradě a nějaké ty psí dobroty.

Všechno nejlepší - Vrh A

7.4.2015

Dnes jsou to dva roky, co se u nás narodila nadílka sedmi modrých a černých prcků po francouszkém psovi Father of Deleans.. Nezapomenu na ty pocity radosti a štěstí, když se Swayík stal podruhé hrdou matkou krásných a zdravých Cheswayáčku..

Putování za velikonočním zajíčkem

6.4.2015

O velikonoční neděli jsme vyrazili putovat do přírody, konkrétně jsme se auty vydali do vesnice Jirny a poté už pěšky na horu Plešivec, která leží v malebné Brdské vrchovině. Sešla se část naší Chesway smečky, a tak bylo o zábavu postaráno. Cestou nás provázelo trochu aprílové počasí - chvíli slunce, chvíli chumelenice, ale nikomu to náladu rozhodně nezkazilo..

Chesway na Predator Race

 3.4.2015

Za kennel Chesway budeme letos bojovat v závodech Predator Race. Vytvořili jsme tým, který ponese stejný název jako naše chovatelská stanice. Budeme mít trička s logem, na kterých samozřejmě nesmějí chybět ani naši hafani. Nezahálíme a trénujeme fyzičku společně s našimi psy..

Historie bull sportů v Čechách

18.2.2015

V únorovém vydání časopisu Svět psů 2/2015 vyšel moc zajímavý článek o historii bull sportů od našeho kamaráda Daniela Žďárského (Lucky Bull Team), který se v této oblasti pohybuje již patnáct let, je pořadatelem staffbullshow a má celkový přehled o aktuálním dění. Malé shrnutí vývoje a jak si stojí tyto disciplíny dnes.

Plánované krytí 2015

5.2.2015

Hot news !!! Na léto plánujeme poslední krytí naší šampionky Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem Ch. & Jch. Blue Leo Diabelski Usmiech FCI. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

Arizona RoothyShooty Chesway canisterapeutem

 28.1.2015

Máme velkou radost ze zprávy, která nám dorazila. Naše odchovanka Arizona RoothyShooty Chesway složila canisterapeutickou zkoušku ZCP1. Gratulujeme!!!!! Nyní už se canisterapii může věnovat naplno a přinášet, tak potřeným pomoc a radost do života.

Chesway Cup 2015

14.1.2015

S rokem 2015 přichází i spousta novinek a jednou z nich je i pořádání prvního ročníku Chesway Cupu pro naše odchovy. Jednalo se o soutěžní odpoledne plné zábavy, sportu a přátel.  Jsem ráda, že jsme sešli v dobré partě a celý den si moc užili.

PFka 2015

7.1.2015

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechny si je můžete prohlédnout zde.