Návštěva v kennel Hekaba

29.12.2014

Ještě před vánočními svátky jsme se zajeli podívat na návštěvu do chovatelské stanice Hekaba. Čekala na nás měsíc stará štěňátka po naší odchovance Alanis Morissette Chesway. Jedná se o velmi vyrovnaný vrh sedmi zdravých staffordshirů a mě můžou dělat velkou radost. Přejeme všem štěňátkům hodné majitele a hodně štěstí do života..

Veselé Vánoce 2014

18.12.2014

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!!!

Focení Kouřim

24.11.2014

Minulý víkend proběhlo podzimní focení naší smečky. Tentorkáte jsme se vydali za mojí kamarádkou fotografkou Anetou Jungerovou my. Focení proběhlo nedaleko města Kolín ve vesnici Kouřim. Přesto, že Anet avízovala špatné počasí a nedobrou kvalitu fotek.. my jsme naprosto spokojeni. Děkuji..

Štěňátka po Alanis Morissette Chesway

13.11.2014

Včera nám dorazila radostná zpráva, že v chovatelské stanici Hekaba se narodila první štěňátka staffordšírského bulteriéra po naší odchovance Alanis Morissette Chesway.

XXVI. MVP Praha - Double Cacib 2014

6.11.2014

Poslední letošní výstava v pražských Letňanech a my jsme sezónu zakončili víc než výborně. Sešli jsme se v hojném počtu a já děkuji všem našim odchovům, že dorazili a reprezentovali statečně naší kennel a stejně tak i kennel Fransimo Bohemia.

Venčení v Kunratickém parku

7.10.2014

O víkendu jsem se sešli na venčení v Kunratickém lese s prcky z Vrhu B. Užili jsme si řádění celé smečky a příjemnou procházku s jejich majiteli.. pro ostatní návštěvníky parku jsme byli tak trochu atrakcí.

Speciální výstava SBTCCZ - Kolesa 2014

20.9.2014

Druhý zářijový víkend jsme se zůčastnili speciální klubové výstavy, která se konala jako již tradičně v krásném areálu hřebčína v Kolesech u Pardubic. Tuto výstavu mám moc ráda, a proto jsme ani letos nemohli chybět. Počasí nám i přes nepříznivou předpověď vyšlo ideálně, takže nic nebránilo si výstavní den pořádně užít.

Hledá se Adélka!!!!

8.9.2014

V neděli 7.9. okolo jedné hodiny se ztratila v lese ve vesnici Mokrsko v úbočí Veselého kopce okres Příbram fena Cabbie z Hambalek Bušín slyšící na jméno Adélka. Prosíme o případné sdílení a jakkékoliv info o ní na tel 777 037 579. Odměna při nalezení 50 000 Kč. Děkujeme.

Staff Bull Show 2014

 25.8.2014

Konečně jsem se dostala k tomu abych sepsala report z jarní Staff Bull Show, která se konala letos v červnu. Stále jsem to odkládala a už si myslela, že ho snad ani nenapíšu, ale byla by to věčná škoda. Moc jsme si bull-sportovní den v Hostivařském areálu na Šancích užili.

Návštěva Bellatrix Lestrange Chesway

7.8.2014

S Péťou a Tomášem jsme se před nedávnem vydali na návštěvu za Bellatrix Lestrange Chesway na statek do Vašírova. Děkujeme Andrejce Metelkové za pozvání a úžasnou prohlídku po ranči. Byl to pro mě zážitek.. Nejvíc jsem byla fascinována prasátkem Patrikem, který za rohlík uměl udělat povel sedni.

Afra na titulce Haf & Mňau

23.7.2014

Náš odchov Afrodithé Siren Chesway se objevila na titulní straně časopisu pro milovníky psů a koček - Haf & Mňau. Jedná se o letní dvoučíslo, které bude v distribuci celé léto.

 

Focení vrhu B od Anet

 6.7.2014

Před odchodem prcků do nových domovů jsme zorganizovali velké focení.. Dorazila moje kamarádka a výborná fotografka psů Aneta Jungerová - www.aneta-foto.com a celý vrh B nám zvěčnila. Za krásné fota moc děkujeme.

Odchod vrhu B do nových domovů

 1.7.2014

A tak nastal ten smutný čas.., kdy se štěňátka rozjíždí do svých domovů. Smutný a radostný zároveň.. u nás péče o prcky sice končí, ale u nových majitelů začíná. Do vínku jsme dali štěňátkům jen to nejlepší. A teď již můžeme pouze sledovat, jak rostou a dělají radost novým páníčkům..

Klubová výstava SBTC CZ 2014 - Náměšť na Hané

 17.6.2014

Výstava na Hané pro nás byla trochu z ruky.. i přesto jsme se rozhodli, že se zúčastníme a podpoříme klubovou show. Po dlouhé době jsme vyrazili jen sami dva s naší Sway, Alizée a Chester dělal doprovod. Byl to celkem náročný den.

Klubová výstava Mladá Boleslav 2014

 13.6.2014

Začátkem května jsme se vydali na klubovou výstavu do Mladé Boleslavi. Seznam přihlášených sliboval spoustu přátel, počasí vyšlo ideálně, a tak vše nasvědčovalo tomu, že si užijeme fajn den. Výstava se konala v rámci XV. Pojizerské krajské výstavy, kde bylo krom dobře vybraných zastřešených kruhů připraveno i pár prodejních stánků, které jsem nenechala bez povšimnutí.

Všechno nejlepší - Vrh U

29.5.2014

Dnes je to tři roky, co se u nás narodili naše první štěňátka.. Nikdy nezapomenu na ty pocity radosti a štěstí, když se narodilo sedm krásných zdravých štěňátek..

Představte se vrh B

28.5.2014

Holčičkám jsou již tři týdny a mají se čile k světu.. Již přes týden si užívají zrak a snaží se postavit na nožky. Mají za sebou první odčervení a velmi aktivně příbírají na váze, jsou to malý cvalíčci. Je to legrace pozorovat jejich nemotorné první krůčky..

 

Lump a Sam v klipu Bull & Bike

20.5.2014

Tak trochu jiný trénink, který se snažil Lucky bull Team společně s přáteli vyjádřit pomocí následujícího klipu. Hlavními aktéry byli naši odchovanci Uncle Sam Chesway a Umpa-Lumpa Chesway FB.

Uzza má štěňátka

3.5.2014

Tak už je to tady… náš béčkový vrh je na světě. Všichni jsme ho s velkým napjetím očekávali už od začátku týdne a Uzzička nás napínala do poslední chvíle. Dnes už je z ní vzorná maminka hned tří krásných feneček.

 

MVP České Budějovice 2014

02.5.2014

Na výstavě v Českých Budějovicích se nám zadařilo.. Posuzoval ji český rozhodčí Vladimír Adlt, který mě v kruhu více než bavil. Pod rukama mu prošlo 82 přihlášených staffíků, na co však kladl důraz při posuzování jsem nezjistila. Prohlížel zuby, uši, ocas, pohyb, ale ve finále ho spíše ho zajímal celkový dojem..

Lovecký výcvikový víkend

1.5.2014

O víkendu jsme se zůčastnili tréninkového výcviku lovecké práce.. Sešli jsme se bandou přátel v lesní chatě Živec u Písku a celý víkend si moc užili. Sway bohužel kvůli hárání musela zůstat doma, ale Chester a Alizée se tak mohli na plno věnovat tréninku.

Těhulka Uzza

22.4.2014

S přibývajícími dny narůstá Uzzičce břuch a dá se říct, že už je v pokročilé fázi březosti - 57. den. Jak se připravuje na porod můžete kouknout sami.

Vrh A první narozeniny

7.4.2014

Dneska je to přesně rok, co se narodily naše malé kuličky z vrhu A... Chtěla bych všem popřát hodně štěstí, zdraví a poděkovat jejich majitelům za skvělou péči jakou jim dávají.. Všechno nejlepší !!!!

Březost Uzzi potvrzena

3.4.2014

Dovolujeme si Vám slavnostně oznámit, že březost naší Uzzičky je potvzena ultrazvukovým vyšetřením. Štěňátka očekáváme koncem měsíce dubna.

Focení vrhu A od Anet

1.4.2014

Blíží se první rok od narození našeho Áčkového vrhu.., a tak jsme svolali společné venčení na které dorazila i moje kamarádka a výborná fotografka Aneta Jungerová, které moc děkujeme za krásné fotky, které z procházky vznikly. Více o ní na aneta-foto.com

Dog show Rychety

22.3.2014

Předposlední březnový víkend jsem strávila na Dog show Rychety, jednalo se o benefiční výstavu pro psy. Poprvé jsem si vyzkoušela výstavu z druhé strany. Tentokrát jsem nebyla se svými psy tou posuzovanou, ale připadla mi role rozhodčí skupiny III. - teriérů a musím říct, že jsem se celkem zapotila..

Bitva o balonek

4.3.2014

Víkendové řádění na zahradě povýšila naše banda - Chester & Sway a Alizée na bitvu o balonek. Byl to dlouhý a těžký boj, ale Sway z něj vzešla jako jasná vítězka, jen jí to stálo opravdu plno úsilí a je chudák pěkně zbídačená..

Duo Cacib Brno 2014

28.2.2014

Po roce jsme opět zavítali na Brněnské výstaviště, na dvoudenní výstavu Duo Cacib Brno. Tentokrát jsme vyrazili v sestavě Luky, já a Míša spolu s Lumpem, Alizée a Sway. Atmosféra byla přátelská.. moc jsem se těšila na všechny známé tváře a celý den jsem si  v jejich přítomnosti velmi užila.

Krytí Uzza Chesway FB

27.2.2014

Dnes proběhlo dlouho plánované krytí naší odchovanky - Uzza Chesway Franasimo Bohemia s krásným modrým psem JCh. Nitroline Fransimo Bohemia. Jak bylo úspěšné se dozdvíme zhruba za měsíc. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

Nový web

14.2.2014

Nový web
Všem na vědomí dáváme, že jsme spustili nové webové stránky. Nejen, že se rozrůstáme, ale rubriky a obsah již nevyhovoval mým představám. Design webu byl zastaralý a zkrátka to chtělo celkový update.

Alizée na cvičáku

11.2.2014   

S naší malou Alizée navštěvujeme pravidelně cvičák v Mníšku pod Brdy, který mohu všem vřele  doporučit - www.nicha.cz. Na jednom z výcviků vnikly moc zajímavé fotografie, za které děkuji Dominice Marhoulové. Konečně máme naší neodfotitelnou Alizée von Chesway v postoji.

Focení Adélky a Lumpa

7.2.2014

Protože nám chyběli postojové fotky Adélky proběhlo velké focení u nás na zahradě. Dorazila Míša s Adélkou a Lumpem a po již tradiční procházce po Brdských lesech vzniklo pár zajímavých snímků.

Chester v Abecedě Sportů

31.1.2014

V únorovém vydání časopisu Svět Psů 2/2014 vyšel druhý díl moc zajímavého seriálu – Abeceda Sportů. Pod písmenem B byl představen Bikejöring a hlavně Bull Sporty, které se nás týkají. Představení zpracovala redaktorka Lea Smrčková, s kterou jsme v kontaktu a za což jí děkuji.

Venčení s Mařenkou

27.1.2014

Minulý víkend jsme využili pěkného počasí a vyrazili na procházku v naší domovině.. Často navštěvujeme Brské lesy, které máme za humny, ale tentokrát jsme nebyli sami.

PFka 2014

14.1.2014

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechny si je můžete prohlédnout zde

Profil plemene SBT ve Světě psů

2.1.2014

V lednovém vydání 1/2014 časopisu Svět psů byl představen portrét plemene staffordšírský bulteriér. Moc zajímavý článek, který ukažuje plemeno jako všestraného psa.