Veselé Vánoce 2018

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný nový rok!!!

Loučení s vrhem F

Je to vždy stejné, nejdřív se radujeme z příchodu prcků na svět, pak z každého jejich nabraného deka, sledujeme první krůčky a oslavujeme když už vidí svět. I když to píšu a prožívám už poněkolikáté, nikdy se nedokážu ubránit emocím. A že jich je hodně. Spokojenost, že jsme to všechno zvládli a štěnda nám nerozkousali i střechu nad hlavou, že přežili všechno ve zdraví a bez úhony, tady hlavně velké dík mojí kamarádce Andrejce! 

Volní pejsci z vrhu F

Čas utíká jako splašený a tak i naše poslední štěňátka postupně odjíždějí do nových domovů. Šest z nich už má své nové páníčky a skvělé domovy,  ale dva ještě čekají na zadání.

Kennel Chesway to jsme my

Často se mě ptáte kolik máme doma vlastně psů.., většinou si nový majitelé myslí, že všichni psi, co jsou na webu s námi žijí v jedné domácnosti. Ale zase taková ZOO nejsme. S námi doma žijí "jen" tři staffíci, vlastně tři a půl. Chester, Sway, Alizée jsou plnohodnotnými členy a Carmen fena mojí mamky.

Trixa má štěňátka 2018

Tak jsme se konečně po neúspěšném krytí i letos dočkali štěňátek!!! A to hned osmi!!! Bellatrix Lestrange Chesway ve středu - 19.09.2018 - na svět velmi suverénně přivedla osm malých černých myšiček, a to doslova protože porodní váhy, které má celý vrh F jsme v kennel Chesway ještě neměli.

Krytí Bellatrix Lestrange Chesway 2018

Člověk míní, život mění. Plánované krytí naší Alizeé Von Chesway bohužel nevyšlo, a tak jsme krásným bílým psem pocházejícím z Polska, z chovatelské stanice našich přátel - Bullkeinol A Billy Boy nakryli naší odchovanku z vrhu B - Bellatrix Lestrange Chesway. Tentokrát jsme byli úspěšnější a můžeme se  okolo dvacátého září těšit na vrh F.

Národní výstava Mladá Boleslav

Loňskou prázdninovou "Bolku" jsem lítala v kruhu ještě s pupkem, rozumněj s Téďasem uvnitř. Letos už si s námi jel užít výstavy jako oficiální človíček a tak to bylo všechno zase o chlup náročnější. Pamatuji si to jako včera, jak se loni všichni divili, že mám do porodu ještě dva měsíce... no neměla jsem, za čtrnáct dní jsem porodila a byla to na dlouho dobu moje poslední výstava.

MVP Praha 2018

Na mezinárodní výstavů psů do pražských Letňan jsem tentokrát dorazila pouze jako handler a to handler našeho odchovance a naší modré naděje Cedrica Diggory Chesway. Myslím, že Cedric je moc pěkný kompaktní pes a na nějaké to vyšší umístění rozhodně má.

Krytí Alizée 2018

Výprava Cheswayácká k břehům Polska zdařila se.., nakryli jsme a teď nečekáme na velryby, ale na štěňátka. Zahraniční krytí vyšlo na první májový den a protože je to lásky čas, doufám, že Alizée štěňátka s láskou přijme a my se budeme moci těšit z plánovaného vrhu F.

Plánované krytí 2018

Hot news !!! Na květen plánujeme zahraniční krytí naší modré odchovanky Alizée von Chesway s krásným polskym psem JCh. Bullkeinol A Billy Boy, který bude v ČR krýt poprvé. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

PFka 2018

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechny si je můžete prohlédnout zde. I když mám pocit, že jich je každým rokem méně a méně, přitom já je mám tak ráda.