Focení do Formenu

Do květnového vydání pánského magazínu Formen, jsme fotili s našimi psy modní shoes fashion story. Focení bylo velmi zábavné, strávili jsme v ateliéru příjemné dopoledne a u některých fotek jsme se velmi pobavili. Úkoly připravili stylisti nelehké.., Sway musela tahat nohavici, držet botu v tlamě, Chester zase pózoval s botou na hlavě a Alizée se usmívala..

Rozhovor pro Psí hvězdu

Byla jsem oslovena projektem psihvezda.cz, abych odpověděla na pár otázek ohledně chovatelství a našeho soužití se psy. Psí hvězda je tu pro všechny pejsky, kteří potřebují pomoc. Organizace nechce žádné finanční dary, na vše si vydělává sama. Provozujeme eshop a část zisku z prodeje věnujeme na pomoc pejskům.

Článek o vrhu C v Haf & Mňau

V aktuálním vydání časopisu Haf & Mňau 3-4/2016 naleznete článek o našem vydařeném modrobílém vrhu C a celkově rozhovor o naší chovatelské stanici.

Historie bull sportů v Čechách

V únorovém vydání časopisu Svět psů 2/2015 vyšel moc zajímavý článek o historii bull sportů od našeho kamaráda Daniela Žďárského (Lucky Bull Team), který se v této oblasti pohybuje již patnáct let, je pořadatelem staffbullshow a má celkový přehled o aktuálním dění. Malé shrnutí vývoje a jak si stojí tyto disciplíny dnes.

Afra na titulce Haf & Mňau

Náš odchov Afrodithé Siren Chesway se objevila na titulní straně časopisu pro milovníky psů a koček - Haf & Mňau. Jedná se o letní dvoučíslo, které bude v distribuci celé léto. 

Lump a Sam v klipu Bull & Bike

Tak trochu jiný trénink, který se snažil Lucky bull Team společně s přáteli vyjádřit pomocí následujícího klipu. Hlavními aktéry byli naši odchovanci Uncle Sam Chesway a Umpa-Lumpa Chesway FB.

Chester v Abecedě Sportů

V únorovém vydání časopisu Svět Psů 2/2014 vyšel druhý díl moc zajímavého seriálu – Abeceda Sportů. Pod písmenem B byl představen Bikejöring a hlavně Bull Sporty, které se nás týkají. Představení zpracovala redaktorka Lea Smrčková, s kterou jsme v kontaktu a za což jí děkuji.

Profil plemene SBT ve Světě psů

V lednovém vydání 1/2014 časopisu Svět Psů byl představen portrét plemene staffordšírský bulteriér. Moc zajímavý článek, který ukažuje naše plemeno jako všestraného, aktivního psa, za kterého ho rozhodně považuji.

Článek v Haf & Mňau

V letním dvojčísle časopisu Haf & Mňau 09/2013 byl představen profil plemene stafordšírský bulteriér. Měli jsme tu možnost se na článku podílet, prezentovat naše názory a přestavit naší kennel. Dokonce se na titulní straně objevil náš Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia.

Podložka pod SPZ / RZ

Abychom propagovali naše plemeno, nechali jsme si vyrobit podložku pod SPZ / RZ s nápisem staffordshire bull terrier a znakem plemene (uzlík)..

Domácí lékař

Jako již pravidelně, jsem byla oslovena redakcí časopisu Inspirace, kterou vydává Mladá Fronta, abych přispěla článkem do rubriky Hobby - domácí mazlíčci. Téma Staffordšírský bulteriér již jsem vyčerpala minule, tak jsem přispěla článkem z trochu jiného soudku. Sestavila jsem takového menšího domácího lékaře a v každém vydání vyjde jeho část.. Jsou to ozkoušené rady spíše z praxe, ale nám už kolikrát pomohly.

Report v Psích Sportech

Minulý týden jsem si koupila časopis Psí Sporty.. zprvu jsem z fotografie k reportáži o Staff Bull Show byla trošku šokována. Nakonec jsem se, ale pobavila. Chester a já jsme na foto zachyceni při disciplíně Tug of war, která byla emočně trochu vypjatá. Zveřejňuji pro pobavení..

Cedulky Mag

Chester & Sway se stali tváří pro výstražné cedulky společnosti MAG (výroba a prodej kynologických potřeb).

Článek o SBT

S příchodem zimy vydavatelství Mladé fronty opět připravilo přílohu Inspirace, tentokrát Zimní. Inspirace má čtenářům přínest užitečné rady, tipy a zajímavá témata ze sekce Cestování, Zdraví, Hobby, Bydlení a Finance.

Chester jako tvář společnosti Kavan

Chestera se stal tváří inzerátu společnosti Kavan.

Rozhovor pro staffbuls.eu

S Lukym jsme poskytli rozhovor pro nový slovenský internetový portál o staffbulících - rozhovor můžete přečíst zde.

Článek o vystavování v Inspiraci

Byla jsem oslovena Mladou frontou a. s., abych napsala článek o vystavování a výstavách všeobecně pro připravovanou podzimní přílohu Inspirace, která je součástí některých titulů MF. Článek měl být spíše pro laiky než pro odborníky, tak jsem napsala pár řádků.. článek k nahlédnutí.

Sway modelkou ve FORMENU

Sway se stala na jeden den modelkou a zůčastnila se focení pro letní přílohu časopisu ForMen a to ForWomen. Fotila fashion seriál spolu s Petrem Vágnerem.

Chester v časopise PSÍ SPORTY

V lednovém vydání časopisu PSÍ SPORTY je zveřejněna reportáž ze Staff Bull Show 09. K reportáži jsou přidány fota z tohoto dne, kde si zapózoval i náš Chester.

Podvedení psi

Mnozí z Vás už určitě ví, že zhruba před třemi týdny odvysílala televize ČT2 velmi dobrou reportáž - "Podvedení psi". Myslím, že každému znás, kteří vlastníme tyto psy udělala velkou radost. Děkujeme lidem, kteří se snaží..

Sway vítěz soutěže NEJ PES ČESKA

Včera jsme se zůčastnili předávání cen vítězům soutěže Nej Pes Česka. Sway vyhrála druhé kolo soutěže a tak jsme na slavnostním předávání nesměli chybět.

Článek MF PLUS

Dnes vyšel v MF PLUS 12/09 článek o "bojových plemenech". Je to objektivní reportáž z pohledu majitelů a chovatelů. Zúčastnili jsem se s našimi hafany focení.

Staffí song

Naše plemeno má svojí skladbu - staffí písničku od Maria Daines. V originále se to jmenuje "The Stafie song". Že jste to nevěděli? Tak si ji pojďte rychle poslechnout.

Slavní staffbulíci

 Stafordšírský bulteriér je stále více populární plemeno, v ulicích ho potkáváme stále častěji, webů o tomto plemeni je více a více. A také se objevuje v médiích, ve filmech, ve videoklipech apod. Dali jsme dohromady pár ukázek, kde všude můžete staffbulíka vidět.