Slavní staffbulíci

 Stafordšírský bulteriér je stále více populární plemeno, v ulicích ho potkáváme stále častěji, webů o tomto plemeni je více a více. A také se objevuje v médiích, ve filmech, ve videoklipech apod. Dali jsme dohromady pár ukázek, kde všude můžete staffbulíka vidět.

 
Staffbulík Jock si zahrál hlavní roli v celovečerním filmu Věrný pes Jock v originále Jock of the Bushveld. Tento film popisuje drsný život psa Jocka a jeho pána na dopravních cestách s volským spřežením po Africe. Zachycuje úžasnou staffbullí povahu - oddanost, odvahu, houževnatost a vše co má správný staffbul mít. I když má tento film smutný konec, tak určitě stojí za to ho vidět. Trailer můžete vidět zde.

 

 

Dále si staffbullík, podobně zbarvený jako naše Sway, zahrál ve filmu Podfu(c)k. Prezentuje se tam docela legračně, a to tak, že vše sežere. Sní i pískací hračku, která mu uvízne v krku a tak část filmu píská jako mončičák. Ukázku jedné scény, kde je staffbul vidět můžete shlédnout zde.

 

 

Ve filmu Torque: Ohnivá kola si zahrál bílý staffbul, který představuje velkého drsňáka. Celou dobu vystupuje po boku herce Ice Cube a dělá mu ochránce, na každého, kdo se mu jen trochu nezdá hrozivě vrčí. Jde z něj opravdu strach. Malá ukázka zabijáka zde. ( je vidět v 5:45)

 

 

Stafordšírský bulteriér jménem Septyk hrál ve filmu Starosti starosty. Jeho jméno se váže ke kandidátovi na starostu města, který opravuje záchody.

 

 


Ve videoklipu skupiny Baddest Ruffest si zahráli staffbulové hned dva! Koukněte se na písničku Backyard Dog sami..