Výstavní seminář

Chceš zdokonalit v handlingu sebe i svého psa? Nebo se chceš jen připravit na první výstavu? Chceš svého psa uchovnit, ale nemáš s tím žádné zkušenosti? Nabízím výstavní tréninky plné informací z praxe o vystavování a chovu psů. 

Nový přírůstek Kate Sharma Chesway

Kate je zatím naším posledním přírůstkem do party, čekala jsem na ni řadu let a myslím, že je konečně ta správná doba doplnit smečku o další psí dámu. Je to naše krev, oba její rodiče jsou Chesway, a tak doplní chybějící místo po Chesterovi & Sway. Sway jde v jejím rodokmenu dokonce z obou stran a já doufám, že zdědí něco z její skvělé povahy.

Plánované krytí Greta Garbo Chesway

Nezahálíme, jen jsme odrodili naše Káčkaře už čekáme Lkaře. To bylo radosti, když jsme zjistili, že obě naše letošní plánovaná krytí se povedla. A to jsme šli podobnou cestou, těšíme se na štěňátka ze spojení Greta Garbo Chesway x Iggy Pop Chesway.

Iron má štěňátka

Tak nás #IronLadyChesway v sobotu 13.5. obdařila nadílkou sedmi statečných štěňátek, porod byl přirozený a velmi klidný, člověk by si řekl, co víc si přát, ale i přesto jsme následně o dva chlapečky přišli. Holt příroda je mocná čarodějka a někdy si věci řídí po svém, ať se člověk snaží sebevíc. Je to ztráta, ale i tak se těšíme ze dvou modrých holčiček, dvou kluků a jedné černé madame.

Plánovaná štěňátka IRON

S velkou radostí oznamuji, že březnové krytí v naší chovatelské stanici proběhlo úspěšně a my se můžeme v půlce května těšit na štěňátka. Jedná se o první krytí naší odchovanky, krásné černé  fenky Iron Lady Chesway a našeho modrého odchovánka Inter šampiona Charlieho Tanga Chesway. Poprvé jsem spojila Chesway linie, na což jsem čekala řadu let než se mi podaří, a tak jsem sama velmi zvědavá a moc se těším na naše nové naděje.