Výšlap na vyhlídku Hvíždinec

Skalní vyhlídku Hvíždinec máme téměř za humny.. z našeho domu v Řitce stačí zalézt do lesa, vystoupat takový trošku táhláček a jste tam. Celá cesta je zenová, a tak si tento výlet dopřáváme několikrát ročně, za každého počasí. S menším obloukem, který nám Luky většinou vymyslí to máme zhruba na 10 km dlouho a krásnou vycházku.

Bubovické vodopády

...aneb výlet za vodou, která netekla. Velikonoční pondělí jsme se jako každoročně vypravili putovat za zajíčkem. Tentokrát do nám blízké krajiny Karlštejnska, kterou máme takzvaně za humny. Naše kroky vedly k Bubovickým vodopádům, které slibobvaly na všech serverech jednu z nejkrásnějších podívaných českého krasu.

Prachatice - Libín

Předvánoční shon nás začíná dobíhat, a tak než se pustíme do všech příprav a plného vánočního nasazení, vydali jsme se navštívit naší babičku a rodinu do Prachatic. A když už jsme dorazili do oblasti krásné Šumavy, využili jsme pěkného sobotního počasí a vydali se na výlet na rozhlednu Libín.

Výšlap na Milešovku

Ani na podzim nezahálíme a děláme s naší smečkou výlety do různých částí naší republiky. Tentokrát nás čekal výšlap na horu Milešovku, která je nejvyšší v Českém středohoří. Její vrchol leží ve výšce 836,5 metrů nad mořem a je to taková příjemná procházka pro nenáročné turisty.

Krkonoše trip

O víkendu jsme se vydali na Krkonošský trip. Sbalili jsme nejnutnější a hurá s celou bandou do hor. Čechy jsou krásné a hory ještě krásnější.., jsme zvyklí je navštěvovat jen v zimě, a o to víc jsme si je v zelené užili.

Turistický výšlap na Plešivec

Po sobotní účasti na staffbullshow, kde jsme dali našim holkám do těla, jsme nezaháleli a dali si do těla i my. Vydali jsme se s celou naší smečkou na výšlap Brdské vrchoviny. Naše kroky směřovali na horu Plešivec, kterou jsme již jednou spolu s našimi odchovanci zdolali - Putování za velikonočním zajíčkem. Tentokrát jsme to však dali s plnou polní.

Koněpruské jeskyně

Slunné víkendové počasí nás vylákalo na výlet.. Tentokáte jsme navštívili okolí Koněpruských jeskyň, které se nachází ve středních Čechách v srdci krajiny Českého krasu plné malebných zákoutí a rozeklaných skal. Na samém vrcholu hor jsme udělali pár fotek.

Zoo Praha

Krásné jarní dny nás vylákali na pro mě velmi oblíbenou návštěvu Zoologické zahrady. Počítala jsem na prstech, jak dlouho jsme tam vlastně nebyli a sama jsem nechápala, jak jsem to mohla dopustit. Náprava zajištěna a hurááá do Tróji. Novinky slibovali zrekonstruovaný výběh pro slony a celou novou indickou část.

Safari Dvůr Králové

O víkendu jsme s přáteli vyrazili na Safari do Dvora Králové.. Já, Péta, Ilen a naše staffí banda. Musím říct, že čtyři staffbulíci v Zoo už vzbuzují docela povzdvyžení. Lidé si na nás ukazovali, fotili nás, někdo se bál a někteří se chtěli dokonce mazlit, s čímž tedy hafani neměli problém..