Foto krásné Uniqi

21.12.2011

Dorazily nám fotky krásné Uniqi Chesway Fransimo Bohemia. Udělaly nám radost - z Unči je krásná psí slečna ! Zveřejňuji pro potěšení i Vám.. Děkujeme a těšíme se na setkání s Vámi..

Staffí venčení

21.12.2011

Předvánoční venčení naší staffí bandy.. Na fotkách můžete vidět odchov naší Ch. Update Sway Fransimo Bohemia a to Uzzu Chesway Fransimo Bohemia a Umpa-Lumpu Chesway Fransimo Bohemia oba budou vystaveni na Hanácké národní výstavě psů v Brně.

Veselé Vánoce 2011

19.12.2011

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme veselé vánoce a štastný nový rok!!!

Top Staff 2011

15.12.2011

Na klubových stránkách SBTCZ byla zveřejněna tabulka Top Staff 2011. I přesto, že naše Ch. Update Sway Fransimo Bohemia letos plnila mateřské povinnosti a zůčastnila se jen pár českých výstav, umístila se na krásném 31-34.místě. Máme radost!!!

Koněpruské jeskyně

12.12.2011

Slunné víkendové počasí nás vylákalo na výlet.. Tentokáte jsme navštívili okolí Koněpruských jeskyň, které se nachází ve středních Čechách v srdci krajiny Českého krasu plné malebných zákoutí a rozeklaných skal. Na samém vrcholu hor jsme udělali pár fotek.

MVP Praha 2011 - podzim

10.11.2011

Poslední letošní výstava a ještě v našem městě, nesměli jsme chybět.. Podzimní Pražskou výstavu vždy posuzoval pan Řehánek, který preferuje mohutnější jedince, takže jsme vždy vynechávali, letos pro nás obměna rozhodčích byla příjemnou změnou.

Chester měl narozeniny

7.11.2011

Sice zase trochu se zpožděním, ale přeci.. Náš Chester ( Herold Fransimo Bohemia ) oslavil své čtvrté narozeniny. Jsme moc rádi, že máme vedle sebe tak úžasného staffbulíčka jakým on je.. a těšíme se na další roky s ním strávené!

Report v Psích Sportech

2.11.2011

Minulý týden jsem si koupila časopis Psí Sporty.. zprvu jsem z fotografie k reportáži o Staff Bull Show byla trošku šokována. Nakonec jsem se, ale pobavila. Chester a já jsme na foto zachyceni při disciplíně Tug of war, která byla emočně trochu vypjatá. Zveřejňuji pro pobavení..

Uniqa je po operaci

27.10.2011

Naše odchovanka Uniqa Chesway FB prodělala minulý týden operaci. Torpédo Una skákala na vonící talíř, který se nesl na stůl a podjela jí na dlažbě zadní noha. Skončila na zádech a bohužel došlo při tomto nešikovném pádu k avulzi (odtržení) kostičky (tuberositas tibiae), na kterou se upíná patelární vaz. Jak můžete vidět na rtg snímku.

Uncle Sam na chatě

27.10.2011

Plánovaný společný víkend, který jsme měli dlouho domluvený, nám trochu zkomplikovala nezbedná Uniqa, která si přivodila úraz a tak s námi na chatu jet nemohla (více o tom v dalším příspěvku). Vyrazili jsme tedy se Samíčkem a čekali, že ještě dorazí Péťa Trejbalová se zbytkem smečky.

Uzza a Lump na cvičáku

24.10.2011

Minulý týden jsem byla s Lumpem, Uzzou a jejich páníčky na cvičáku. Oba prckové jsou moc šikovní a nadšení dělat téměr cokoliv. Podařilo se mi udělat pár fotek. Koukněte sami.. rostou jako z vody. Oba budou vystaveni na MVP Praha a oba budou v budoucnu vystupovat pod naším jménem, proto jim byla zřízena stránka v sekci feny a psy.

Chester & Sway dozor na stavbě

18.10.2011

Vzhledem k tomu, že na konec roku plánujeme stěhování, tak se nyní hodně točí okolo stavby v Řitce. Upřímně nás to oba zaměstnává a na nic jiného není čas.

MVP České Budějovice 2011

12.10.2011

V sobotu jsem vyrazili na mezinárodní výstavu do Českých Budějovic, vyjížděli jsme poměrně brzo, abychom zabrali dobré místo u kruhu. Myslela jsem, že budeme v hale a že bude jako vždy narváno.. Chyba lávky. Výstava se konala venku. Ano čtete dobře.. kruh jsme měli na začátku výstaviště a počasí nám tedy rozhodně nepřálo. Hned ráno jsem to schytala, protože jsme právě kvůli výstavám venku pořídili stan.., který samozřejmě zůstal doma. A tak jsme se celý den schovávali před zimou a deštěm v autě, které se nám naštěstí podařilo zaparkovat kousek od kruhu.

Safari Dvůr Králové

7.10.2011

O víkendu jsme s přáteli vyrazili na Safari do Dvora Králové.. Já, Péta, Ilen a naše staffí banda. Musím říct, že čtyři staffbulíci v Zoo už vzbuzují docela povzdvyžení. Lidé si na nás ukazovali, fotili nás, někdo se bál a někteří se chtěli dokonce mazlit, s čímž tedy hafani neměli problém..

Venčení Vítkov

27.9.2011

Pozdě, ale přeci přidávám novinku ze společného venčení s naší odchovankou Uniqou Chesway Fransimo Bohemia.. po speciální výstavě v Rybníkách jsme s našimi přáteli a Unčou vyrazili na procházku na Vítkov. Chester & Sway si tak s malou zařádili.. a my tak získali nové přátelé - už teď se těšíme na společný říjnový víkend.

Chester má řidičák

23.9.2011

Během letních měsíců jsem se s Chesterem zůčastnila akce " Řidičák pro Vašeho pejska ". Jednalo se o veřejný výcvik pořádaný městskou částí Prahy 8. V průběhu několika hodin jsme si mohli oprášit starou známou poslušnost a pod vedením zkušených lektorů jako je třeba Kristýna Masílková jsme se naučily nové výcvikové praktiky.

Speciální výstava Rybníky 2011

12.9.2011

Speciální výstava v Rybníkách u Dobříše pro nás byla také speciální a to hned ze dvou důvodů. Po náročném mateřství jsme se se Sway vrátily opět do výstavního kruhu a hlavně jsme nebyli sami..na výstavu přijeli na svou výstavní premiéru i naše odchovy. Vrh U Chesway FB. Mohli jsme se tak pomazlit a potěšit téměr ze všemi "našimi" prcky..

Staffbulí hrátky

7.9.2011

Za sobotního slunného dne jsme se zůčatnili akce od Haf Bez Obav a to Staffbulích hrátek.. akce se konala nedaleko našeho domova ve výcvikovém areálu Stodůlky a tak nic nebránilo tomu užít si fajn den.

Focení staffíků

19.8.2011

Včerejší odpoledne jsme se s našimi psy zůčastnili focení - profil plemene staffordshire bull terrier, který fotila moje dlooouholetá kamarádka a fotografka Aneta Jungerová. Chester & Sway se chovali, jak když v životě neviděli hračky a skoro všechno co bylo na focení připraveno zničili. Anet omlouvám se a máš u mě frisbee! 

Zprávy z nových domovů

8.8.2011

Přinášíme nové zprávy o "našich" prccích.. už se nám sešly fotografie všech a tak se můžete podívat, jak si hoví ve svých domovech. Všem velmi děkuji, za nové zprávy a foto. Moc jste nám ulehčili jejich odchod.. jsem ráda, že jsme se všemi v kontaktu..a mají se dobře!

Smutné loučení

24.7.2011

Nastal čas smutného loučení a nám tento týden odjela část prcků do svých domovů. Byli to pro nás dva měsíce plné radosti, štěstí a zábavy, ale také dva měsíce plné starostí, nevyspání a řádění štěnátek někdy opravdu nebralo konce.. Nejdříve jsme pro ně měli vyhrazení prostor v obyváku, ale štěnátka chtěli i do kuchyně. Dobrá - přizpůsobili jsme jejich řádění i tu.., ale prckům se pak zachtělo i do ložnice. Neee to nee, říkali jsme si.. Ha ha.., jak týdny přibývali maličcí řádili opravdu všude. Náš byt se z toho bude vzpamatovávat asi ještě hodně dlouho.. Poslední fota od nás.

Řádění na chatě

15.7.2011

Čas odchodů do nových domovů se blíží a my jsme si se štěňátky užili pár dní na chatě.. Prcci jsou několikrát odčerveni a od včera již i očkováni a čipováni. Jejich hry neznají konců a tak si s nimi užijeme spoustu legrace, do jejich her se zapojil i náš Chester, takže o zábavu není nouze.

Nové foto prcků

8.7.2011

Ten čas tak letí.. ani jsem se nestačila nadechnout a štěňátkům už je přes pět týdnů. Je jich všude plno..stačí je vypustit z ohrádky a celý byt se promění v bojiště - nic nezůstane na svém místě. Nejvíce se jim líbí dlouhé závěsy a vše co se dá tahat.. dokonce se už snaží přetahovat mezi sebou. Nejktivnější jsou ovšem v pět hodin ráno - opravdu zábava. Krásně prospívají, jejich váhy už se přehouply přes 2,5 kg. Jsou to takový malí cvalíci, váha přidána ke jménu. Všechny štěňátka už mají svůj domov.

Staff Bull Show 2011

4.7.2011

Dlouho jsem zvažovala co napsat o letošním ročníku.., poprvé jsme totiž odjížděli z Rychet s trošku rozporuplnými myšlenkami.

Nové foto štěňata

27.6.2011

Štěňátka nám rostou před očima.. Dnes jsme poprvé přikrmili puppy kaší, abychom Sway trochu ulevili a prckové se proměnili v hejno hyjen. Je docela legrace je pozorovat, jak se máčí v talíři.. O to větší legrace je, pak je čistit.. Celý vrh je od narození velmi vyrovnaný, ale již nyní je vidět, kdo byl po celou dobu průbojnější a kdo si takzvaně tu cestu k cecku vybojoval :).

Vidíme svět

16.6.2011

Miminkům už jsou skoro tři týdny života.. o víkendu otevřeli očička, snaží se stavit na nohy.. někteří udělají dokonce pár kroků. Vypadají jako opilí, ale doma začíná být veselo.

Klubová výstava Kolesa 2011

13.6.2011

Letošní klubová výstava v Kolesech u Pardubic pro mě byla speciální, a to hned ze dvou důvodů… poprvé jsem nejela vystavovat s naší Update Sway FB, která se věnuje mateřským povinnostem, ale s naší velkou psí parťačkou Miou – Afrodithe Willow Staff a mojí kamarádkou Péťou, novou majitelkou naší Uzzinky.

Report Staffí den 2011

3.6.2011

Vzhledem k tomu, že jsme se zůčastnili pouze sportovní části, přinášíme jen půlku reportáže.. Report se objeví i v časopise Planeta Zvířat a v časopisu Dogs magazín spolu s fotkami z akce.

Seznamte se vrh U - Chesway Fransimo Bohemia

2.6.2011

Přinášíme nové fotky prcků ve věku pěti dní, všichni se mají k světu a krásně prospívají a přibývají na váze. Máme volné poslední dva pejsky ! Rezervace možná..

Máme štěňátka

29.5.2011

Všem na vědomost dáváme, že se nám dnes 29.5.2011 okolo čtvrté hodiny ranní narodila dlouho očekávaná štěňátka. Sway se tak stala hrdou maminkou hned sedmi staffbulíků.

Sway se připravuje na porod

20.5.2011

Termín porodu se nám blíží a tak máme již vše připraveno. Porodní box stojí, břicho je veliké a po víkendu už budeme očekávat příchod našich malých Fransímáčků :).

Těhulka Sway

9.5.2011

Do porodu zbývají necelé tři týdny a Sway už se pěkně zakulacuje. Čtvrteční sono nám potvrdilo minimálně 4 štěňátka, tak uvidíme kolik nám jich nakonec Swayík nadělí.

Klubová výstava Mladá Boleslav 2011

2.5.2011

Naše poslední výstava před přípravou na mateřství.., které jsme se zůčastnili hlavně kvůli předávání titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION.

Březost potvrzena

22.4.2011

Radostná zpráva! Oznamujeme všem zájemců o štěňátka, že březost naší Ch. Update Sway FB byla potvzena. Narození štěňátek očekáváme okolo 26. května. Můžeme se společně těšit na pupíčky!

Sway Champion

18.4.2011

O víkendu jsme se ještě před plánovanými štěňátky pokusili vyjet posledního CACE, který nám chyběl k přiznání titulu Champion. Moc jsme chtěli, aby miminka měli v rodokmenu titul CH a tak jsem se vydala se Simčou Lahodovou a přáteli do slovinského města Barje, kde se konala národní výstava CAC Barje 2011.

Chester & Sway Prachatice

11.4.2011

Víkendovou sobotu jsme strávili na chatě v Prachaticích. Užívali jsme si pěkné počasí, grilovali jsme a relaxovali. Chester & Sway řádili na zahradě se vším co se jim dostalo pod čumák. Po dlouhé době jsme vytáhli foťák a nafotili aktuální foto.

Plánované krytí

15.3.2011

Hot news !!! Máme nakryto !!! Plánované krytí krásným modrým psem importovaným z Velké Británie JCh. Ch. Ninevah Blue Bomber proběhlo 25. a 27. března. Zda bylo úspěšné se dozvíme zhruba za měsíc.

Cedulky Mag

24.2.2011

Chester & Sway se stali tváří pro výstražné cedulky společnosti MAG (výroba a prodej kynologických potřeb).

Staffí den 2011

18.2.2011

A je to tady.. Přípravy na Staffí den 2011 jsou v plném proudu. Můžete se začít přihlašovat a hlavně začít trénovat!

 

Duo CACIB Brno 2011

7.2.2011

První letošní show pro nás byla hned dvoudenní brněnská výstava DUO CACIB. Pojali jsme ji výletově a už v pátek jsme vyjížděli na chatu.., kde jsme nechali našeho Chestera. A ráno za svitu měsíce směr Brno, zase se k tobě vrátím Vysočino.

Narozeniny a Silvestr

13.1.2011

11.01.2011 - magické datum a pro nás významný den. Swayinka oslavila své druhé narozeniny. Narozky slavíme v tento den hned dvoje - Luky a Sway se narodili ve stejný den !! Všechno nejlepší !!

PFka 2011

Děkujeme všem za krásná přáníčka k novému roku, která nám dorazila... a udělala velkou radost! Všechny si můžete prohlédnout..