Máme štěňátka

29.5.2011

Všem na vědomost dáváme, že se nám dnes 29.5.2011 okolo čtvrté hodiny ranní narodila dlouho očekávaná štěňátka. Sway se tak stala hrdou maminkou hned sedmi staffbulíků.

 

Vzhledem k organizaci Staffího dne 2011 (report uvedeme co nejdříve) byl okolo porodu trochu stres a zmatek..mysleli jsme, že na SD už budeme mít doma nadílku, ale Sway nás všechny trochu napínala. Odjížděli jsme tak na Slovensko velmi nervozní. Sway měla na celou sobotu zajištěnou odbornou pomoc v podobě mé mamky a tety - chovatelky Zdeny Šťulíkové, za což oběma moc děkuji, přesto jsme nechtěli tuto důležitou událost v životě naší Sway propásnout.

Tak jsme se ihned po organizaci sportovní části této akce vydali bleskurychlou jízdou domu.. Sway si na nás doslova počkala. Do Prahy jsme se dostali před půlnoci, kdy nás ještě z vesela vítala. Zhruba do hodiny se již začala připravovat na porod a okolo čtvrté hodiny ranní jsme měli na světě krásnou modrou fenku Uriel Chesway Fransimo Bohemia.

Pak následoval hladký porod, kdy jsme už okolo desáté měli na světě hned sedm malých Swayátek. Jako druhá spatřila světlo světa další modrá fenečka Uniqa Chesway FB, kterou následoval stejně tak modrý pejsek Uncle Sam Chesway FB a pejsek Ultimate Chesway FB. Tuto pětici uzavřela krásná černá fenečka Uzza Chesway Fransimo Bohemia.


V tuto chvíli jsme si mysleli, že už je to konec..a je to za námi, ale nenechte se mýlit, ještě se tam schovávala další modrá fenečka Uma Thurman Chesway FB a porod ukončil modrý pejsek Umpa-Lumpa Chesway FB.

Celou Chesway bandu si můžete prohlédnou na fotkách, na kterých je mimískům teprve pár hodin a jsou foceny i během porodu. Všichni nám ty modrásky přáli, tak jich máme opravdu kupu.


Nezbývá říct nic jiného, než že štěnda se mají čile k světu, dudají, sají, mlaskají a my máme doma veselo !!!