Veselé Vánoce 2012

18.12.2012

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!!!

Lump je chovný pes

30.11.2012

Ráda bych dala všem na vědomost, že Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia je uchovněn a od této doby je k dispozici ke krytí Vašich fen.

Double Cacib Praha 2012

26.11.2012

Poslední letošní výstava, poslední možnost dosbírat bodíky na Top Staffa 2012.. A hned víkendový Double Cacib v Letňatnském areálu v Praze. Vzhledem k Stoutdog hall cupu viz. předchozí příspěvek, jsme se mohli zúčastnit pouze jednoho dne, ale i tak nás v sobotu reprezentovaly naše odchovy - děkuju. O to víc jsem se těšila na neděli.

Stoutdog cup hall 2012

6.11.2012

První ročník halového závodu Stoutdog cup lákal na spoustu zajímavých novinek a vzhledem k tomu, že organizace se ujali naši přátelé, nesměli jsme chybět ani my. S našimi psy jsme se vydali směr Třebíč do malé vesničky Bochovice, již v pátek večer,…abychom nasáli atmosféru akce a hlavně ráno nemuseli vstávat, tak brzy. K našemu překvapení nás Slávek přivítal bohatým rautem a příjemným posezením s přáteli, proběhl křest značky Stoutdog a my děkujeme za pozvání..

Staffbull speciál 2012

5.10.2012

Letošní Staffbull speciál byl opravdu speciální. Čekala nás spousta novinek a hned jedna z prvních bylo rozdělení akce do dvou dnů, konala se klubová výstava a staffbullparáda. Připomínalo to trochu Staffí den – spojení výstavy a sportu, což vidím pro plemeno jako velmi pozitivní. Patří zde poděkování klubu, který měl s akcí jistě plno práce a myslím, že celé její snažení padlo na úrodnou půdu.

Focení Aneta Jungerová

11.9.2012

Děkuji moc mojí kamarádce a výborné fotografce Anetě Jungerové www.aneta-foto.com, že si na nás udělala čas a za nedělního dopoledne nafotila naší psí smečku. Focení nás všechny moc bavilo, nejvíc asi čtyřnohé učastníky, protože to pro ně bylo jedno velké řádění..

MVP Mladá Boleslav 2012

4.9.2012

Srpnová Boleslavská výstava slibovala příjemný den.. Počasí vyšlo výborně a sestava v jaké jsme se sešli, byla více než fajn. Za mladé psy nás reprezentoval Uncle Sam Chesway FB s Pétou a Božanem a Umpa-Lumpa Chesway FB, který dorazil s Míšou a Tomášem.

Sway v Haf & Mňau

27.8.2012

Na trhu se objevil nový časopis Haf & Mňau pro milovníky psů a koček. Pravidelnou přispivatelkou je moje kamarádka psíkařka a výborná fotografka Aneta Jungerová, díky které Sway zapózovla ke článku " Jak naučit psa plavat ". Na článek můžete kouknout sami.

Grilovačka Nupaky

3.8.2012

Jeden ze slunných, letních víkendů jsem se vypravila za naším Umpa-Lumpou Chesway FB, který bydlí se svými páníčky v pěkném novém bytě s předzahrádkou v Nupakách.. Cílem návštěvy bylo nejen milé setkání a posezení s přáteli, následná grilovačka, ale hlavně také seznámení s naší novou kamarádkou a přírůstkem do naší smečky Cabbie z Hambelek Bušín.

NV Mladá Boleslav - červenec 2012

23.7.2012

Boleslavské letní výstavy jezdíme vždy obě.. mám je ráda, vždy byly venku na čerstvém vzduchu, počty přihlášených nejsou tak vysoké a tak je to taková oddychovka.

Štěňata narozeniny

10.7.2012

Naši "prcci" oslavili v květnu 1. rok.. Vzhledem k organizaci staffího dne a všem mým aktivitám jsem ani nestačila udělat příspěvěk a pořádně jim pogratulovat !!!

Staff Bull Show 2012

29.6.2012

Letošní Staff Bull Show byla zase tou známou akcí, kterou máme všichni rádi. Těšila jsem se na všechny známé tváře, na den plný sportu, zábavy a adrenalinu. Po tom, co předvedla Sway na Staffím dni, jsem doufala, že opět něco urveme.., ale jako na potvoru nám týden před SBS začala hárat. No přírodě hold člověk neporučí, ale že si holka umí vybrat!

Klubová výstava Kolesa 2012

19.6.2012

Minulý víkend byli zraky všech "staffbulářů" upřeny do jezdeckého areálu Kolesa u Pardubic, kde se jako již tradičně konala klubová výstava. Zde patří poděkování Staffordshire Bull Terrier Clubu CZ za perfektní organizaci a přípravu této akce.

My na Staffím dni 2012

12.6.2012

A když už je oficiální report na světě, tak se sluší napsat i ten náš.. z role učastníků, protože se každoročně do sportovního klání pouštíme i s našimi psy. Pět chválu na SD 2012 samozřejmě nemůžu - to by bylo samolibé nicméně chci shrnout, jak si vedli Chester & Sway a jak jsme si dvouden užili my.

Oficiální report Staffí den 2012

11.6.2012

Devátý ročník Staffího dne byl tak trošku úplně něčím novým. Jednak byl vrácen zpět na území České republiky a to konkrétně do Dětřichova u Svitav, ale hlavně se stal poprvé v historii oficiální akcí, kterou podpořil i Staffordshire bull terrier club CZ a na kterém si mohli vítězové pomoci do bodování o pracovního šampiona.

MVP Praha 2012 - nominace na Cruft 2013

11.5.2012

Mezinárodní výstava v Praze pro mě byla jedním velkým překvapením.. do letňanského areálu jsme dorazili mezi prvními a tak jsem měli prostor a čas se krásně ubytovat přímo u kruhu. Sešli jsme se opět v hojném počtu, skoro celá naše sestava odchovanců Chesway FB.

Klubová výstava - Mladá Boleslav 2012

4.5.2012

Klubová výstava v Mladé Boleslavi pro nás byla vždy výstavou, jak se říká za humny… měli jsme to z Prahy kousek a tak i vstávání bylo přijatelné. Nyní už jsme vesničané z Řitky, tak se ručička tachoměru trochu protáhla… a Interdog Bohemia se pro nás stal výstavou jako každou jinou.

Velikonoční pondělí

25.4.2012

Na velikonoční volno jsme si udělali menší sraz a nafotili naše psy.. Na fotografiích můžete vidět Chestera (Herold Fransimo Bohemia), Update Sway Fransimo Bohemia, náš odchov Umpa-Lumpu Chesway Fransimo Bohemia a Miu (Afrodithé Willow Staff) s kterou máme do budocnosti také chovatelské plány.

Dům na nové adrese

19.4.2012

Od prvního dubna se celá naše rodina přestěhovala na novou adresu - jsme oficiálně obyvatelé Řitky. Po peripetiích, kdy nás nejprve vykradli a dodělání se táhlo, jsme konečně již doma! Chester a Sway si tak můžou užívat venkovského života - zahrady a vycházek do Brdských lesů.

Ten čas tak letí

30.3.2012

Člověk se ani nenadechl a z našich odchovů (Vrh U - Chesway FB) už jsou skoro dospěláci..

Domácí lékař

13.3.2012

Jako již pravidelně, jsem byla oslovena redakcí časopisu Inspirace, kterou vydává Mladá Fronta, abych přispěla článkem do rubriky Hobby - domácí mazlíčci. Téma Staffordšírský bulteriér již jsem vyčerpala minule, tak jsem přispěla článkem z trochu jiného soudku. Sestavila jsem takového menšího domácího lékaře a v každém vydání vyjde jeho část.. Jsou to ozkoušené rady spíše z praxe, ale nám už kolikrát pomohly.

Staffí den 2012

6.3.2012

A je to tady.. přípravy na Staffí den 2012 jsou v plném proudu. Pro všechny účastníky z ČR máme příjemnou změnu, letos se akce vrací zpět do České Republiky.

Duo Cacib Brno 2012

7.2.2012

A je to tady.. Duo Cacib Brno 2012, výstavy na které se vždy moc těšíme. Většinou zůstáváme v Brně oba dva dny, které jsou pro nás plné psů, zábavy a přátel. Děkujeme Simče a Petrovi (Fransimo Bohemia), že jsme u nich mohli přespat a celý víkend si užít naplno, bylo to s Vámi fajn!

Silvestrovské venčení

10.1.2012

Sice trochu se zpožděním, ale přeci přidávám fotky z našeho silvestrovského řádění. Celá naše Chesway banda vyrazila do Čimického lesa, kde staffbullí hrátky nebrali konce.

PFka 2012

6.1.2012

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechna si je můžete prohlédnout zde