Návštěva Zoo 2013

30.12.2013

Poslední letošní dny jsme se kamarádkou Míšou a malým Alexem vypravili na návštěvu zimní Zoo. Co se týče čtyřnohých společníků byli jsme velmi oslabeni, protože s námi šla pouze černá část smečky Chester a Adélka. Oba však tvořili velmi zajímavé duo, které budilo zájem návštěvníků stejně jako ostatní zvířata v Zoo.

Veselé Vánoce 2013

20.12.2013

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný Nový rok!!!

Plánované krytí 2014

17.12.2013

Hot news !!! Na leden/únor plánujeme krytí krásným modrým psem JCh. Nitroline Fransimo Bohemia. Pes žije v naší domovské kennel Fransimo Bohemia u našich přátel Simony a Petra Lahodových. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

Naše rodinka

12.11.2013

Vzhledem k tomu, že se začátkem roku rozrostla naše smečka, tak přidávám pár fotek jaká jsme familie..

XXV. MVP Praha - Double Cacib 2013

3.11.2013

Víkendový double CACIB nás přilákal opět do pražského výstavního arélu Letňany. Pro vystavování jsme si vybrali sobotu. Ke kruhům s naším plemenem jsme dorazili mezi prvními a tak nás čekal dlouhý den. Sešli jsme se znovu v hojném počtu a tak jsem ráda, že jsem celý den mohla strávit mezi bandou přátel. Naše plemeno bylo rozděleno do dvou kruhů, ale psi se dělili o rozhodčí ještě s plemenem americký stafordšírský teriér, takže čekání vyšlo úplně na stejno.

Článek v Haf & Mňau

17.10.2013

V letním dvojčísle časopisu Haf & Mňau 09/2013 byl představen profil plemene stafordšírský bulteriér. Měli jsme tu možnost se na článku podílet, prezentovat naše názory a přestavit naší kennel. Dokonce se na titulní straně objevil náš Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia.

Speciální výstava SBTC CZ - Kolesa 2013

11.10.2013

Na speciální výstavu do Koles u Pardubic jsme vyrazili v plné sestavě.. naší kennel reprezentovalo plno našich odchovů, za což Vám moc děkuji a jsem ráda, že jsem vás viděla. Udělali jsme si i takovou venčící procházku, z které vzniklo plno zajímavých fotek, děkuji naší skvělé fotografce a majitelce Afrodithé Siren Chesway - Anetě Jungerové.

Krajská výstava Týn nad Vltavou 2013

12.9.2013

Krajské výstavy v Týně jsme se již účastnili.. máme ji rádi, je to kousek od našich prarodičů v pěkné lokalitě a ještě je to velmi hezky připravená show, na které si organizátoři dávají záležet. Pohár pro každého vystavovatele apod.

Staff bull show 2013

16.8.2013

Trochu jsem po štěňatech zaspala a dlouho neaktualizovala web.. přitom jsme se i tak zůčastnili plno zajímavých akcí.. jednou z nich byla již tradiční Staffbullshow, kde jsme samozřejmě nesměli chybět.

Mini sraz vrhu A

29.7.2013

Minulý týden se část vrhu A (Alizée, Afrodithé, Albus a nechyběla ani matka rodu Sway) sešla v zámeckém parku v Dolních Počernicích. Park o rozloze zhruba sedm hektarů je součástí přírodní památky Počernický rybník a našim prckům poskytl prostor pro jejich řádění.

Uniqa Chesway FB je maminkou

18.7.2013

Vidím to jako dnes, když přišla na svět naše odchovanka Uniqa Chesway Fransimo Bohemia a nyní už je ona sama maminkou..

Arizona RoothyShooty začíná s canisterapií

3.7.2013

Tak už je víceméně jisté čemu se bude věnovat do budoucna naše odchovanka Arizona RoothyShooty Chesway alias Zony. Stejně jako její psí kamarádka Amy navštívila domov důchodců v Modřici, kde si jí ihned všichni zamilovali.. Více se dozvíte zde: www.domov-senioru-brno.cz

Odchod vrhu A do nových domovů

3.7.2013

Už je to tak.. stejně tak, jak přijdou štěňátka na svět a přinesou do domácností plno radosti, stejně tak musí odejít i k novým majitelům, aby jí předávali dál a stali se věrnými parťáky po celý jejich život.

Staffí den 2013 - report

19.6.2013

Desátý jubilejní ročník Staffího dne máme zdárně za sebou… Myslím, že se nám všem oddechlo, když jsme to za nepříznivých předpovědí počasí zvládli nad očekávání. Kennel Fransimo Bohemia a Chesway za podpory klubu SBTC CZ si tak můžou zapsat na své konto další úspěšně splněnou misi.

Poslední focení vrhu A

5.6.2013

Ještě než se nám všechna štěňátka rozutěčou k novým majitelům udělala jsem poslední focení. Z rostomilých prcků se stala demoliční četa a tak se nám trochu uleví.., přesto je loučení s nimi pro mě tou nejhorší částí v jejich životě.. nicméně máme opět super výborné páníky a budeme se všemi v kontaktu. Už nyní se těším na fotografie z nových domovů..

Řádění prcků by Aneta Jungerová

22.5.2013

Štěníkům už se přehoupl věk přes šest týdnů a než se všichni rozutečou do svých domovů udělali jsme profi focení. Za krásné fotky, jak z interiéru, tak z exteriéru děkuji Anetě Jungerové. Všichni prcci už mají své domovy a páníčci se na ně těší..

Už jsme skoro velký

7.5.2013

Čas plyne a naši malý Cheswayáčci rostou jako z vody...nebo spíš z mateřského mléka a nyní už i z puppy kaše a dalších pochutinek. Jsou velmi zvídavá a je na ně radost pohledět. Jejich váha je okolo dvou kil a někteří modří kluci už mají dokonce i víc. Největší legrace je řádit v kuchyni ..., jak se derou z boxu můžete kouknout sami.

Klubová výstava SBTC CZ 2013

6.5.2013

Sobotní klubová výstava se konala jako již tradičně spolu s pojizerskou výstavou psů v Mladé Boleslavi. Přestože se naše Sway věnuje mateřským povinnostem, na výstavu jsme vyrazili s naším chovným psem Umpa-Lumpa Chesway FB a jeho sparing partnerkou Cabbie z Hambalek Bušín alias Adélkou. Adéla žije s Lumpem ve společné domácnosti u našich výborných přátel Tomáše a Míši.

Alizée von Chesway náš nový přírůstek

5.5.2013

Rádi bychom Vás informovali, že se naše řady rozrůstají o novu fenečku Alizée von Chesway. Jedná se o dceru po Ch. Update Sway Fransimo Bohemia a Fahter of Deleans.

Představte se vrh A

24.4.2013

Štěňátkům je již čtrnáct dní a všichni se mají směle k světu.. Dokonce již otevřeli očka a staví se na nohy. Je to legrace pozorovat jejich první krůčky.. Celý chod domácnosti se teď točí kolem nich.. K rezervaci je volný poslední černý pejsek s bílým obojkem - Anakin Skywalker Chesway. Foto níže. Vrh A se Vám rád představí.

Máme štěňátka!

7.4.2013

Včera ve večerních hodinách konečně nastal tolik očekávaný porod naší Update Sway Fransimo Bohemia. Těšili jsme se na příchod nových prcků, a tak už jsme byli posledních pár dnů v pohotovosti.

Seminář o loveckém výcviku

1.4.2013

Před nedávnem jsme se zůčastnili semináře o loveckém výcviku.. velmi hezky nám byla vysvětlena práce psa v lese jako taková.. Pro myslivce je nedílnou součástí a kolik sbt už tuto činnost vykonává. Byli nám předestřeny i různá rizika a následně jak jim v lese předejít. Dále jak se připravit na zkoušku BZH - barvářská zkouška honičů.

Zimní focení od Anety Jungerové

28.3.2013

Zima je dlouhá.. a když Řitku konečně pokryla bílá, museli jsme svolat naší smečku a udělat pořádné focení na sněhu. Za krásné fotografie děkujeme mojí kamarádce Anetě Jungerové.

Crufts 2013

21.3.2013

Už několik let se toužím na výstavu Cruft podívat – letos jsme vyjeli s naším Umpa-Lumpou nominačku, a tak to vypadalo, že se dokonce zúčastníme jako vystavovatelé. Ale to bych nebyla já, abych něco nezkazila.. Prošvihla jsem uzávěrku a přes veškerou mou snahu, mých kamarádů a známých, kterým touto cestou moc děkuji, se nám nepodařilo na výstavu po uzávěrce Lumpa dostat.

Staffí den 2013

12.3.2013

Přípravy na Staffí den 2013 jsou v plném proudu a vy už se můžete začít přihlašovat. Letos se bude konat akce v srdci Vysočiny - Penzion Gaudeumus, Milovy. Těšíme se na Vás..

Březost Sway potvrzena

11.3.2013

Dovolujeme si Vám slavnostně oznámit, že březost naší Sway je potvzena ultrazvukovým vyšetřením.

Zahraniční krytí již proběhlo

4.2.2013

Plánované zahraniční krytí proběhlo tento víkend. Krycí dny vyšly na sobotu a neděli, a tak jsme měli radost, že vše zvládneme v poklidu a uděláme si výlet po krásném departmentu Pas-de-Calais a po městě Arques.

Plánované krytí 2013

22.1.2013

Hot news !!! Na únor plánujeme zahraniční krytí krásným modrým psem Father of Deleans. Pes žije ve Francii ve městě Pas De Calais a tak nás čeká dlouhá cesta. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

PFka 2013

3.1.2013

Děkujeme všem za krásná přáníčka k novému roku, která nám dorazila... a udělala velkou radost! Všechny si můžete prohlédnout zde..

Kennel Chesway

2.1.2013

Jako vánoční dárek jsme si nadělili registraci chovatelské stanice. Proto Vám slavnostně přestavuji naší kennel CHESWAY.