Máme štěňátka!

7.4.2013

Včera ve večerních hodinách konečně nastal tolik očekávaný porod naší Update Sway Fransimo Bohemia. Těšili jsme se na příchod nových prcků, a tak už jsme byli posledních pár dnů v pohotovosti.

 

Swayík jakožto zkušená matka porodila sedm krásných zdravých staffbulíčku a my se s Vámi chceme podělit o radost z nich.


Jako první spatřila světlo světa černá fenečka s bílou náprsenkou a malými proužky na levé straně krku a hlavičce. Fenečka se umí už od prvního dne ozvat a tak si zasloužila přezdívku Siréna. Její porodní váha je 300g.


Celkem rychle ji následoval Albus Brumbál Chesway - modrý pejskek s bílou náprsenkou a bílým proužkem na hlavě. Jeho váha 320 g. Albus se téměř okamžitě přisál ke struku..a visí tam dodnes.


Po něm přišla na svět tolik očekávaná modrá holčička Arizona Roothy-Shooty Chesway. Celomodrá fenka s mini tečkou na hlavě, váha 294 g.


Dále se tlačil na svět 346 g těžký celomodrý pejsek s krásně modelovanou hlavičkou na kterého již čekalo jméno Amant Gris Chesway.


Pak jsme měli chvíli čas na očistění a poradování se z předchozích prcků, protože Anakin Skywalker Chesway alias černý pejsek s bílým oboječkem kolem krku a na hlavičce si dal celkem na čas. Jeho váha 279 g.


A už se tlačila na svět další modrá fenečka Alizeé von Chesway, která mi udělala velkou radost.. od první modré fenečky je k nerozeznání. Snad jen malá tečka Arizony je od sebe rozlišší. Váha 285 g.


Jako poslední a tím zakončila sedmero se narodila Alanis Morissette Chesway celočerná fenečka, jejíž váha byla 323 g a která nás naproto okouzlila. Už nyní je vidět, jak má krásně modelovanou hlavu.

Hned je u nás veseleji .. jakoby se u nás zastavil čas a vše se teď bude dva měsíce točit kolem malých Cheswayáčků.

Album fotek, které jsou pořízeny i během porodu a jak prcci přibývali můžete prohlédnout v albu na rajčeti - Máme štěňátka 2013.