Veselé Vánoce 2017

Všem našim přátelům, kamarádům, známým a návštěvníkům našeho webu přejeme Veselé Vánoce a Štastný nový rok!!!

Sraz vrhu E ve Vašírově

Sourozenci z vrhu E jsou jenom dva a tak nebylo těžké udělat sraz celého vrhu. Erin Brockovich Chesway a E.T. Call Chesway dorazili do svého rodného okolí, a spolu se svojí mamkou Bellatrix Lestrange Chesway a "adoptivním taťkou" Mikem si zašpásovali na statku ve Vašírově. Doprovod jim dělal středoasiat Kiss a naše modřenka Alizée Von Chesway.

Výšlap na vyhlídku Hvíždinec

Skalní vyhlídku Hvíždinec máme téměř za humny.. z našeho domu v Řitce stačí zalézt do lesa, vystoupat takový trošku táhláček a jste tam. Celá cesta je zenová, a tak si tento výlet dopřáváme několikrát ročně, za každého počasí. S menším obloukem, který nám Luky většinou vymyslí to máme zhruba na 10 km dlouho a krásnou vycházku.

Mezinárodní výstava Mladá Boleslav 2017

Srpnovou Boleslav a můj oblíbený Interdog Bohemia jsem si nemohla, ani jako těhotná, nechat ujít. Sice jsem měla už jen dva měsíce do porodu, později se tedy ukázalo, že ani né měsíc, ale to mě neodradilo od mé oblíbené činnosti. Takže hurá do kruhu a hned se všema, co mám.

První štěnda po Cedrikovi

Poslední červencové dny se narodili první štěňátka po našem odchovanci Cedric Diggory Chesway. Příroda to krásně umíchala a jeho první nevěsta Angie Jannesen Bull porodila tři krásné pejky a tři fenečky. Barevně se promítly oba rodiče a jedná o velmi vyrovnanou modro-černou nadílku. Porodní váhy 282-315g. Mamince i štěňátkům přejeme hlavně zdraví a ty nejlepší páníčky.

Staf Bull Show I. 2017

 Vzhledem k tomu, že jsem se zděšením zjistila, že mi chybí report s loňské jarní SBS, tak ihned zasedám a předávám informace, alespoň z té letošní. Opět jsme stanuli v pozici partnerů a sponzorů této akce, které se účastníme historicky již pěknou řádku let.., a tak jsme letos věnovali pro vítěze nejen podložky pod SPZ, ale také naše barevné snapbacky Chesway.

Narozeniny vrhu D

Vrh D oslavil své první narozeniny, tak jsme jim jako už tradičně, uspořádali u nás na zahradě oslavu spojenou s grilováním a narozeninovým "dortem", který se Martě moc povedl a všichni jsme si na něm pochutnali. Smečka Déčkařů si více užila společné dovádění a nějaké ty psí dobroty. Když dárky, tak pro všechny.

Focení do Formenu

Do květnového vydání pánského magazínu Formen, jsme fotili s našimi psy modní shoes fashion story. Focení bylo velmi zábavné, strávili jsme v ateliéru příjemné dopoledne a u některých fotek jsme se velmi pobavili. Úkoly připravili stylisti nelehké.., Sway musela tahat nohavici, držet botu v tlamě, Chester zase pózoval s botou na hlavě a Alizée se usmívala..

Captain Morgan Chesway je chovný pes

Řady chovných psů rozšířil další jedinech.., tentokrát náš krásný odchovanec z vrhu C - Captain Morgan Chesway. Blackbrinde pes s modrým genem je nyní k dispozici ke krytí vašich fen.

Bubovické vodopády

...aneb výlet za vodou, která netekla. Velikonoční pondělí jsme se jako každoročně vypravili putovat za zajíčkem. Tentokrát do nám blízké krajiny Karlštejnska, kterou máme takzvaně za humny. Naše kroky vedly k Bubovickým vodopádům, které slibobvaly na všech serverech jednu z nejkrásnějších podívaných českého krasu.

Cedric Diggory Chesway

S velkou radostí oznamuji, že náš odchovanec Cedric Diggory Chesway je uchovněn. Jedná se o modrého psa z našeho vrhu C. Doufám, že jeho nová krev, nám bude v českém chovu posilou. V sekci psi již má své místo.

Všechno nejlepší - Vrh D

 2.4.2017

Dneska je to přesně rok, co se narodily poslední štěnátka po naší Sway - vrh D. Chtěla bych vám popřát hodně štěstí, zdraví a poděkovat majitelům za skvělou péči jaké se "prckům" dostává.. Všechno nejlepší !!!!

Život s cushingovým syndromem

Rozhodla jsem se zveřejnit článek o nemoci, která sužuje našeho Chestera.., třeba se tam najde i někdo z vás, což nikomu nepřeji, ale bude pro vás tak snažší tuto zlou nemoc identifikovat, a tím pádem i dříve a lépe léčit.

Coursingový trénink Ješín

O víkendu jsme se my a řada našich odchovanců zúčastnili coursingového tréninku, který pořádá Martin Říha v Ješíně a započaly jsme s našimi holkami a Lumpem tréninkové běhy.

Klubová výstava SBTC CZ 2017 - Poděbrady

Klubová výstava v Poděbradech - takový státní svátek pro všechny "staffbuláře". Veškerá pozornost je, tak upřena na tuto akci, počty přihlášených SBT, není ani poděbradská hala schopná pojmout, a tak se výstava rozdělila na dva dny. Stal se z ní takový výstavní víkend spojený s klubovou schůzí.

Chesway venčení

O víkendu jsem se potkali na společném venčení a výstavním tréninku. Sešli jsme se v čistě dámské psí sestavě, protože některé fenky ještě dohárávají. Kromě psího dovádění jsme i potrénovali handling.

Pozvánka na Happy Dog Show

Podpořte dobrou věc, HAPPY DOG SHOW je výstava pro psy s PP, bez PP i voříšky. Již v předešlých letech pořádala organizace Happy Tail, akce stejného typu, více informací o nich najdete na webu www.happy-tail.cz. Cílem této akce je, aby si majitelé se svými miláčky den užili, a odešli domu s pocitem, že pomohli naplnit misky pejskům bez domova.

PFka 2017

3.1.2017

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechny si je můžete prohlédnout zde. I když mám pocit, že jich je každým rokem méně a méně.