První štěnda po Cedrikovi

Poslední červencové dny se narodili první štěňátka po našem odchovanci Cedric Diggory Chesway. Příroda to krásně umíchala a jeho první nevěsta Angie Jannesen Bull porodila tři krásné pejky a tři fenečky. Barevně se promítly oba rodiče a jedná o velmi vyrovnanou modro-černou nadílku. Porodní váhy 282-315g. Mamince i štěňátkům přejeme hlavně zdraví a ty nejlepší páníčky.


Štěnátka jsou odchována na chovatelskou stanici Janessen Bull (vrh D), ale jsou v péči a majetku Tomáše Zahradníka, který je i majitelem feny. V případě zájmu o rezervaci se můžete obracet na něj - Tomáš Zahradník, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 603 704 003.

Cedric Diggory Chesway je čistě modrý pes, který nese vlohu pro modrou, tmavou, ale i bílou barvu. Má krásně modelovanou hlavu a je celkově kompaktní. Standardní nůžkový skus, plnochrupý. Má krásné tmavé oko a pigment. V pohybu velmi elegentaní a vždy korektní. Jeho otec  Jackal is Coming Diabelski Usmiech je polský šampion, klubový vítěz a dokonce se umístil na prestižní výstavě Cruft. V jeho rodokmenu najdete i světového vítěze Stormbull Solo. Narozen 20.9.2015 a to je odchov C po naší modřence Alizée von Chesway. Cedric je sportovně veden a mohl by toto nadšení předat i svým potomkům. Zdravotně je vyšetřený na PL 0/0, doppler negativní, čistý geneticky po rodičích na HC a L2-HGA. DNA profil samozřejmostí. Více o něm v sekci PSI.

Angie Janessen Bull je černá fena s bílou náprsenkou z prvního vrhu této chovatelské stanice. Je to fena správného tělesného rámce s pevným hřbetem a hezky tmavým pigmentem. Má krásně modelovanou hlavu a korektní stop a nůžkový skus. V rodokmenu se objevuje i nám známý a krásný pes Ch. JCh. CRO a SLO Fransimo Blue Dream, který by se jako přímí předek z obou stran mohl v exteriéru štěňátek promítnout. Angie je testovaná na srdíčko s negativními výsledky. Geneticky čistá po rodičích a DNA profil též samozřejmostí. Foto můžete prohlédnout v albu na rajčeti - Angie Janessen Bull.

Déčkaři Janessen Bull se narodili 29.7.2017 cca od 0:20 a se postupně narodilo 6 štěňátek v následujícím pořadí:
 
           0:20:00                Modrá              Pes                Bílé znaky na krku protažené až na hruď
           0:30:00                Černá               Fena              Malý bílý flíček na hrudi a na krku
           0:40:00                Modrá              Fena              Bez bílých znaků
           0:52:00                Modrá              Fena              Bílé znaky na hrudi
           1:14:00                Modrá              Pes                 Bílé znaky na hrudi a malý bílý flíček na krku
           2:15:00                Černá               Pes                 Bez bílých znaků


Rodokmen štěňátek si můžete prohlédnout zde.

[3]