Vrh C

 


Štěňátka po naší modřence Alizée von Cehsway s top tmavým psem žijícím v Polsku  J.Ch. Jackal Is Coming Diabelsky Usmiech se narodila 20.9.2015 - více info v jednotlivých odkazech.

 


Kennel Chesway litter C

 

Carmen Electra Chesway

zůstává v naší kennel


Carrie Bradshaw Chesway

Lenka Otevřelová

Claudia Cardinale Chesway

Soňa Hudcová

Courtney Love Chesway

Kamila Křížová

Cowgirl Chesway

Andrea Fenu

Captain Morgan Chesway

Blanka Písařová

Cedric Diggory Chesway

Ivan Novák

Více o tomto spojení:

Alizée von Chesway je fena po naší SWAY. Pochází z exluzivního zahraničního krytí po francouzkém psovi Father of Deleans. Jedná se o modrou fenu správného tělesného rámce s dobrou linií, s pěkně modelovanou hlavou a nůžkovým skusem. Povaha je velmi přátelská a naprosto nekonfliktní. Více o ní v sekci ALIZÉE.

JCh. Jackal is Coming Diabelski Usmiech právě dojel i Polského šampiona. Je to klubový vítěz a letos se dokonce umístil jako druhý na prestižní výstavě Crufts 2015. Jedná se pejska po světovém vítězi Stormbull Solo. Vyniká krásně modelovanou hlavou a dobrým typem. Má prostorný hrudník a dobré úhlení. Po svých rodičích nese modrý gen. V jeho rodokmenu můžete naleznout i psa s kterým jsme kryli Sway- Blue Leo Diabelski Usmiech. V linii krytí se nám objevuje 2 x i Charmonics Kentucky Blue, jehož krev v chovu ráda používám. Více o něm zde.

Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a modro-bílé štěňátka, černé také žíhané, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.


Rodokmen můžete prohlédnout zde.