Krytí Bellatrix Lestrange Chesway 2018

Člověk míní, život mění. Plánované krytí naší Alizeé Von Chesway bohužel nevyšlo, a tak jsme krásným bílým psem pocházejícím z Polska, z chovatelské stanice našich přátel - Bullkeinol A Billy Boy nakryli naší odchovanku z vrhu B - Bellatrix Lestrange Chesway. Tentokrát jsme byli úspěšnější a můžeme se  okolo dvacátého září těšit na vrh F.

Národní výstava Mladá Boleslav

Loňskou prázdninovou "Bolku" jsem lítala v kruhu ještě s pupkem, rozumněj s Téďasem uvnitř. Letos už si s námi jel užít výstavy jako oficiální človíček a tak to bylo všechno zase o chlup náročnější. Pamatuji si to jako včera, jak se loni všichni divili, že mám do porodu ještě dva měsíce... no neměla jsem, za čtrnáct dní jsem porodila a byla to na dlouho dobu moje poslední výstava.

MVP Praha 2018

Na mezinárodní výstavů psů do pražských Letňan jsem tentokrát dorazila pouze jako handler a to handler našeho odchovance a naší modré naděje Cedrica Diggory Chesway. Myslím, že Cedric je moc pěkný kompaktní pes a na nějaké to vyšší umístění rozhodně má.

Krytí Alizée 2018

Výprava Cheswayácká k břehům Polska zdařila se.., nakryli jsme a teď nečekáme na velryby, ale na štěňátka. Zahraniční krytí vyšlo na první májový den a protože je to lásky čas, doufám, že Alizée štěňátka s láskou přijme a my se budeme moci těšit z plánovaného vrhu F.

Plánované krytí 2018

Hot news !!! Na květen plánujeme zahraniční krytí naší modré odchovanky Alizée von Chesway s krásným polskym psem JCh. Bullkeinol A Billy Boy, který bude v ČR krýt poprvé. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

PFka 2018

2.2018

Děkujeme všem za krásná PFka, která nám dorazila a udělala velkou radost.. Všechny si je můžete prohlédnout zde. I když mám pocit, že jich je každým rokem méně a méně, přitom já je mám tak ráda.