Čas utíká jako splašený a tak i naše poslední štěňátka postupně odjíždějí do nových domovů. Šest z nich už má své nové páníčky a skvělé domovy,  ale dva ještě čekají na zadání.

 

Jedná se o krásného prvorozeného pejska FALCO CHESWAY, který má nůžkový skus, sestouplá obě varlátka a velmi nadějný exteriér pro budoucí výstavní kariéru nebo chov.  Má už v tomto štěněcím věku krásně modelovanou hlavičku a myslím, že si ho pro jeho vřelou povahu každý zamiluje. Je černý s žíháním a bílými znaky. Cena je 25 000 Kč.

 


Dále je volný FISH BONE CHESWAY, kterého jsme dlouhou dobu vůbec nenabízeli k rezervaci, pejsek okolo třetího týdnu života nějak neprospíval. Na váze sice přibýval, ale byl oproti ostatním trochu stranou a nezapojoval se do her. Byl trošku opožděný ve vzhledu i ve vývoji. Nevěděli jsme zpočátku, co s ním a tak jsme ho nechali komplexně vyšetřit. Stálo to nemalé peníze, ale na nic jiného krom toho, že má rýmu jsme nepřišli. Vše od krevních testů, až po vyšetření jater, ledvin a hlavy neukázalo nic divného. Čekali jsme tedy do očkování, jaké budou reakce. Fish však od konce pátého týdne jakoby mávnutím kouzelného proutku začal opět prospívat, začal se zapojovat do her a celkově své sourozence doháněl. Zřejmě ho oslabila viróza s kterou bojoval, jiné vysvětlení nám řada veterinářů nebyla schopná dát. Nyní má nůžkový skus, sestouplá obě varlátka a řádí jako černá ruka. Nic mu nebrání do budoucna být též vystavován na show a použit v chovu i přesto, že jeho exteriér je zatím jemnější.  Cena je 20 000 Kč. a k tomuto pejskovi navíc dostanete kompletní výsledky vyšetření, které podstoupil na veterinární klinice Jaggy. 

 

 

Štěnátka jsou z velmi zajímavého zahraničního spojení - více o něm zde. Otec je testovaný HD: A/A, ED: O/O, Patela: O/O a v současné době jeden z nejlepších Polských psů, reprezentoval svou zemi v Staford Match 2018. Obě štěňátka jsou již očkovaná, několikrát odčervená a načipovaná, s vystavenými EU pasy a balíčkem na cestu připraveni odejít do nových domovů. Rodokmen můžete prohlédnout zde. A více o jejich narození najdete v novinkách - Trixa má štěňátka 2018. Další fotografie najdete na rajčeti - www.chester-sway.rajce.net.