Staf Bull Show I. 2017

 Vzhledem k tomu, že jsem se zděšením zjistila, že mi chybí report s loňské jarní SBS, tak ihned zasedám a předávám informace, alespoň z té letošní. Opět jsme stanuli v pozici partnerů a sponzorů této akce, které se účastníme historicky již pěknou řádku let.., a tak jsme letos věnovali pro vítěze nejen podložky pod SPZ, ale také naše barevné snapbacky Chesway.

 

Ano řeč je o šestnáctém ročníku akce pro příznivce bull & terrier sportů  - Staf Bull Show I. První část těchto oficiálních závodů máme zdárně za sebou.. Psí gladiátoři se letos opět sešli v Hostivařském areálu Na Šancích.

A my jsme se sešli v naší tradiční sestavě s jednou výjimkou, že Valbíškovi již se závodním číslem a pozicí na startu. Jejich Daiquiri Sweet Chesway dovršila věku, kdy se může účastnit, a tak se do toho vrhli po hlavě. Její start byl vynikající a odnesla si spolu s páníčkem pohár v podobě 3.místa v disciplíně MONKEY TRACK. Sláva vám.
 
 
Další adept v této disciplíně byl náš Umpa-Lumpa Chesway FB nasazený také s Míšou, kterému jsme letos dali zabrat. Alizeé Von Chesway s Lukášem. A jako poslední naše stále svěží babička Update Sway Fransimo Bohemia, kterou jsem si spíš tak nějak z nostalgie, vzala já a zaběhly jsme opičí dráhu v mém šestém měsíci těhotenství společně. Žádný velký výkon se nekonal, ale obě jsme si připadaly, že do závodů stále patříme. Dokonce jsme nebyly ani poslední! Za výkony nás všech se nemusíme stydět, ale konkurence byla veliká. Výsledková listina zde.
 
 
 Stejně tak i v disciplíně DRAG PULL, kde v kategorii fen rozhodla o třetí až sedmé příčce neuvěřitelná půl sekunda s časy 5,63, 5,64, 5.65, 5.66s. Naše odchovanka KEIRA měla hned další nasledující čas 5.67 sekund. Nadupaná to kategorie.
 
 Lumpík měl zase trochu vyšší váhu než jsme zvyklý a dostal taky více naloženo (20kg), dráhu zdolal s nasazením a bez problému, ale na bednu to s časem 8:18 nestačilo.


 
Celý den jsme si užili v přátelské atmosféře, já spokojená s výkony našich odchovanců.. Jak celý den demonstroval Míša, ano mohli jsme být někde lepší nebo mít více štěstíčka, neshodit překážku, zpomalit na houpačce, zrychlit v tunelu, ale bohužel nebo i Bohu dík, to vše k závodům patří. Vše je i tak trochu o štěstí,  ale připravenost je samozřejmě na místě..
 


Parný den jsme zakončili návštěvou v hostivařské přehradě, kterou nejvíce uvítali naši čtyřnozí svěřenci. Fotky z celého dne můžete prohldénout na rajčeti v albu - Staf Bull Show I. 2017. Děkujeme za skvělý foto report Ireně Vanišové, její fota můžete zhlédnout na FB.