Kennel Chesway

2.1.2013

Jako vánoční dárek jsme si nadělili registraci chovatelské stanice. Proto Vám slavnostně přestavuji naší kennel CHESWAY.

Naši chov. základnu tvoří sněhobílá fenka Update Sway Fransimo Bohemia, černá Mia alias Afrodithé Willow Staff, naše odchovanka Uzza Chesway Fransimo Bohemia a nově Adélka coby Cabbie z Hambalek Bušín. Za psy nás pak reprezentuje modrý Umpa-Lumpa Chesway Frasnimo Bohemia, který je k dispozici ke krytí vašich fen a náš sportovec Chester - Herold Frasnimo Bohemia.

Proč Chesway? Je to jednoduché a prosté - je to složení jmen našich prvních staffíčků. Tím, že se Chester & Sway zapsal mnohým do paměti a stal se skoro obchodní značkou, chtěli jsme k tomu něco přízvučného, což shluk jmen rozhodně splňuje.

V roce 2011 jsme odchovali první štěnda - společně s naší kamarádkou Simonou Lahodovou, která nám zapůjčila svojí kennel Fransimo Bohemia pro odchov, za což jí děkuji.., ale už tato štěnda nesla i náš odkaz v podobě Chesway.

Snad již v letošním roce spatří světlo světa malý Cheswayáčci. O plánovaném vrhu Vás budu včas informovat v sekci Štěňata.