Odchod vrhu A do nových domovů

3.7.2013

Už je to tak.. stejně tak, jak přijdou štěňátka na svět a přinesou do domácností plno radosti, stejně tak musí odejít i k novým majitelům, aby jí předávali dál a stali se věrnými parťáky po celý jejich život.

Je to pro mě vždy velmi smutné období, protože za ty dva měsíce mi přirostou k srdci. Jediné, co může trochu člověk ovlivnit, je výběr nových páníčků, a tak i jejich budoucí život.. Snažíme se jim najít ty nejlepší majitele, často i z řad našich přátel a jako v prvním vrhu si myslím, že se nám to povedlo.

Dovoluji si zveřejnit foto, jak nás prcci postupně opouštěli.. Nejdříve to byla Alanis Morissette Chesway alias Anetka, jak jí doma říkají. Odfrčela do Jihočeského kraje do chovatelské stanice yorkšírských teriérů Hekaba. A kdo ví, třeba bude později zakladatelkou i chovu staffordšírského bulteriéra.


Druhý den jí následovala Afra - Afrodithé Siren Chesway, která bude žít u mé dlouholeté kamarádky fotografky psů Anety Jungerové spolu s americkým stafordem Cliffem a kříženkou Daisy. Musím přiznat, že po odjezdu Sirény, jak jsme jí doma říkali, jsem se po dlouhé době normálně vyspala..

Další den jí následoval Albi - Albus Brumbál Chesway, kterého jsme vezli nedaleko od nás na sídliště do Modřan, kde ještě blíže pracuji a jsem ráda, že ho budu moci častěji pomazlit.

Pro Anakina Skywalkera Chesway si přijeli hned další den.. Santy, jak mu doma říkají bude žít ve společnosti dvou zvířecích kámošů - s cane corso Roxy a kocourem Oskarem, kamarády už doma pěkně prohání - video zde.

Cestou na Staffí den jsme vezli na moravu moc milým, mladým budoucím manželům i mojí favoritku a oblíbenkyni Arizonu RoothyShooty Chesway. Která bude žít v chovatelské stanici Valiante de Moravia spolu se staffbulkou Amy. S největší pravděpodobností se bude věnovat canisterapii.

Jako předposlední čekal spolu s naší Alizée na paničku Amant Gris Chesway. Čekání mu rozhodně nevadilo a tak si poslední týden spolu se mnou u nás velmi užil. Bude žít se svojí paničkou v západních Čechách a myslím, že o něm ještě určitě uslyšíme..

Poslední fenečka Alizée von Chesway, již na nikoho nečekala, ta zůstává v naší chovatelské stanici.. a velmi si pozici vyvolené užívá. Máme v plánu se s ní věnovat lovecké kynologii, tak uvidíme, jak jí to půjde..

Přejeme Vám hodně zdraví, štěstí a úspěchů, jak na poli výstavním, sportovním, pracovním, tak třeba i doma na gauči..