Zahraniční krytí již proběhlo

4.2.2013

Plánované zahraniční krytí proběhlo tento víkend. Krycí dny vyšly na sobotu a neděli, a tak jsme měli radost, že vše zvládneme v poklidu a uděláme si výlet po krásném departmentu Pas-de-Calais a po městě Arques.

Cestu nám bohužel velmi zkomplikovala moje nedávná autonehoda.. a tak to bylo vše trochu náročné. V pátek jsme po práci naložili vše potřebné, naší Sway a vydali se na noční "Tour de France". Čekala nás cesta dlouhá 1084 km přes Německo a Belgii..

Lukáš ještě v ČR zjistil, že nám uchází mnou nabourané kolo. Museli jsme proto na každé třetí pumpě kontrolovat a dofukovat .., kousek před Frankfurtem - 420 km od ČR v nočních nebo spíš už ranních hodinách, však kolo nevydrželo a bouchlo. Neumíte si představit jaké pocity jsme zažívali ve tři ráno na odstavném pruhu, kam se nám podařilo již skoro po ráfku dojet. Nicméně jsem nesmírně vděčná mému skoro muži, který za opravdu prekérních podmínek kolo vyměnil za rezervu. Nechtěli jsme se jen tak vzdát, a tak jsme na letní rezervní gumě jeli dalších 600 km max. rychlostí 90 kilometrů v hodině. Jízda nám však trvala místo plánovaných deseti hodin - patnáct!


Nakonec jsme však zdárně dorazili do Arques, kde nás už čekala báječná rodina Brunet - kennel Of Deleans, která nám poskytla ke krytí úžasného, modrého psa Father Of Deleans v jehož rodokmenu nalezente spoustu zvučných jmen. V jejich přítomnosti jsme strávili skvělé dva dny.., které jsme si moc užili! Děkujeme za vše Denis a Ann - bylo to super! Na Vaši pohostinnost budeme dlouho vzpomínat..


A teď už jen doufáme, že se krytí zadařilo a my se budeme moc za dva měsíce těšit z malých Cheswayáčků. Fotogalerii z celého víkendu můžete prohlédnout v galerii Krytí naší Sway.