Krajská výstava Týn nad Vltavou 2013

12.9.2013

Krajské výstavy v Týně jsme se již účastnili.. máme ji rádi, je to kousek od našich prarodičů v pěkné lokalitě a ještě je to velmi hezky připravená show, na které si organizátoři dávají záležet. Pohár pro každého vystavovatele apod.

 

Navíc se letos zůčastnil Staffbulls hunting team, který měl na výstavě propagační stánek a také hojné zastoupení členů, ani my jsme nesměli chybět.

Od Rudolfa Slaby byl připravený prezentační stan, kde bylo plno zajímavého materiálu a vždy někdo ochoten zodpovídat otázky - pro širokou veřejnost velká osvěta v oblasti lovecké kynologie.

Přihlášen byl rekodní počet 35 staffordshiru a posuzoval rozhodčí Otakar Vondrouš.

" Fenka v dobrém vývinu, pěkná hlava, nůžkový skus, dobrá horní linie, dobrý pohyb. "

Naše Alizée von Chesway zde měla výstavní premiéru a tak jsme byli všichni zvědaví, jestli půjde ve stopách své matky.. Měla jsem tu čest ji prezentovat já a tak jsme to hravě zvládly. Dokonce jsme obsadily i pořadovou příčku Velmi Nadějná 4.

A že jablko nepadlo daleko od stromu ukázal i výsledek naší Update Sway Fransimo Bohemia, která se též umístila na pořadí - Výborná 3.

" Středně velká fena, dobrý rámec, dobrá hlava, nůžkový skus, pěkná horní linie, kos. postoj, vzadu méně zaúhlená ".

Celý den utekl v atmosféře přátel velmi rychle a tak jsme se zůčastnili i závěrečných soutěží, kde jsme prezentovali chovatelskou skupinu černých staffíku Fransimo Bohemia, já vystavovala krásnou dorostenku It´s Black Mafie Fransimo Bohemia.

Fotogalerii z celé výstavy naleznete v albu Krajská výstava Týn nad Vltavou 2013. Za foto děkuji mým přátelům.