MVP České Budějovice 2011

12.10.2011

V sobotu jsem vyrazili na mezinárodní výstavu do Českých Budějovic, vyjížděli jsme poměrně brzo, abychom zabrali dobré místo u kruhu. Myslela jsem, že budeme v hale a že bude jako vždy narváno.. Chyba lávky. Výstava se konala venku. Ano čtete dobře.. kruh jsme měli na začátku výstaviště a počasí nám tedy rozhodně nepřálo. Hned ráno jsem to schytala, protože jsme právě kvůli výstavám venku pořídili stan.., který samozřejmě zůstal doma. A tak jsme se celý den schovávali před zimou a deštěm v autě, které se nám naštěstí podařilo zaparkovat kousek od kruhu.

Pro mě ještě hrálo to, že jsme dorazili mezi prvními a na výstavišti ráno nebyl nikdo známý, kdo by nás se Sway vzal po výstavě zpět domu.. jinak by nás tam Lukáš nemilosrdně nechal. Ufff.. Později se počasí trochu vyjasnilo a tak se to dalo přežít.

Přihlášeno bylo 53 staffíků a posuzovala česká rozhodčí Ilona Potůčková, která hleděla na celkovou vyváženost jedinců. Nastupovali jsme mezi feny do třídy otevřené a Sway si už jako tradičně vybojovala - Výborná 4 !!!

"2. roky, bílá, čisté základní barvy, kostra střední síly, správný tělesný rámec, dobře utvářená hlava, správný skus, tmavé oko, částečně pigmentované víčko, dobře osvalený hřbet, dobré uhlení, pěkný pohyb"

Foto z letošní předposlední výstavy můžete prohlédnout zde.