Klubová výstava Mladá Boleslav 2011

2.5.2011

Naše poslední výstava před přípravou na mateřství.., které jsme se zůčastnili hlavně kvůli předávání titulu KLUBOVÝ JUNIOR ŠAMPION.

 

Od rána trochu zmatek.. S kamarádkou Péťou jsme už z Prahy vyjížděly pozdě, pak jedno špatné odbočení a průšvih je na světě. Na výstavu jsme dorazily až někdy okolo půl desáté přesně po předávání titulů. Propásly jsme náš okamžik slávy :).. Nicméně pohár jsme si přebraly po výstavě a dostaly jsme ještě krásný obojek od naší oblíbené společnosti MAG. Děkujeme klubu SBTCCZ.

Rychle jsme si vyzvedly číslo a už jsem si mohly v klidu užívat atmosféru klubovky, která se konala při krajské výstavě psů v Mladé Boleslavi. Přihlášeno bylo 150 sbt a posuzovali dvě známé rozhodčí - psy poradkyně chovu Hana Vojáčková a nás feny Jiřina Volšická. Sway nastupovala do otevřené třídy spolu s dalšími 15 krásnými fenami. Paní Volšická posuzovala důkladně a její přístup ke psům byl milý. Kladla důraz oproti jiným rozhodčím i na povahu a předvedení, což je vidět i z posudku:

"Bílá fena, výborná hlava, nůžkový skus, pěkný pigment, výrazně tmavé oko, pěkná hřbetní linie, korektní chody, přátelská povaha, pěkně předvedená. "

Dostaly jsme se se Sway do užšího výběru fen a pak se běhalo a běhalo.., až jsme v kruhu zůstaly jen čtyři. Sway tedy VÝBORNÁ 4!!! Z čehož máme velkou radost, je pro nás úspěch umístit se s bílou fenou na klubové výstavě v takové konkurenci.

Fotografie jsou umístěny v sekci výstavy. Děkuji všem komu jsem je ukradla.. Dále si pak můžete prohlédnout naše fotky z celého dne, které jsem uložila na rajče.