Smutné loučení

24.7.2011

Nastal čas smutného loučení a nám tento týden odjela část prcků do svých domovů. Byli to pro nás dva měsíce plné radosti, štěstí a zábavy, ale také dva měsíce plné starostí, nevyspání a řádění štěnátek někdy opravdu nebralo konce.. Nejdříve jsme pro ně měli vyhrazení prostor v obyváku, ale štěnátka chtěli i do kuchyně. Dobrá - přizpůsobili jsme jejich řádění i tu.., ale prckům se pak zachtělo i do ložnice. Neee to nee, říkali jsme si.. Ha ha.., jak týdny přibývali maličcí řádili opravdu všude. Náš byt se z toho bude vzpamatovávat asi ještě hodně dlouho.. Poslední fota od nás.

Nejprve nás opustila Uzza, která bude žít v Praze u našich báječných přátel a určitě nás spolu uvidíte na některé ze show a ve výstavním kruhu. Uzza se připojí k naši psí partě.

Fota z jejího nového domova, který sdílí se svojí partačkou Miou - Afrodithé Willow Staff můžete prohlédnout zde.

Ještě téže den, odjel náš velký zlobivec Umpa-Lumpa, který bude žít také v Praze u našeho velkého kamaráda Tomáše s přítelkyní a doplní naši psí rodinu. Po odchodu Lumpa se "stádo" trošku zklidnilo, protože spoustů attaků vyvolával on..

Dále nás v sobotu opustila nejhodnější fenečka z vrhu Uma Thurman, která bude žít v baráčku kousek od Prahy s moc fajn páníčky, kde bude dělat společnost dvěma malým holčičkám a možná se v budoucnu bude věnovat canisterapii. Umičku jsme si pro její milou povahu moc zamilovali, ostatně jako všechny štěnátka :). Fota, jak už se jí bydlí doma můžete prohlédnout zde.

Večer si přijeli pro další fenečku tentokrát pro Urielku naši přátelé z Vyškova, kde bude žít se staffbulím kámošem Goldým a budeme se setkávat na sportovních akcích a všude, kde jen to bude možné.. Foto z nového domova doplněno do její galerie. Po jejím odchodu bylo u nás chvíli smutno..

Zamáčla jsem slyzičky, ale ještě si plně užíváme tří malých šmoulů, kteří sice už mají své domovy, ale opustí nás až příští týden..

Není to nikdo jiný než všemioblíbený Samík.., který bude žít také u našich přátel a kde jinde než v Praze. Páníčci se na něj už moc těší.

O víkendu po návratu z dovolené si přijede moc milá rodina i pro Uniqu, která se nyní stala mojí favoritkou a bude se mi s ní hodně těžkou loučit, čím déle tu prcky máme, tím těžší je pro nás jejich odchod. Nicméně se také těšíme, že bude prezentována na výstavách a my jí budeme často moci pomazlit..  

Spolu s Uniqou odjede na Moravu i mazel Ultimate, kde bude se svojí sestrou stále v kontatku a bude mít tak partačku pro své hry.. Nová rodina už se na něj také moc těší a my jsme rádi, že jsme pro "naše" štěnátka sehnali, tak skvělé páníčky.

Myslím, že lépe jsme vybrat ani nemohli.. U nás doma příběh štěnátek končí a jinde zase začíná.. Všem moc děkujeme, že poskytnete prckům, tak báječné domovy, jsme Vám vděční. A těšíme se na každé nové zprávy o nich. A co říct na závěr? Bye Bye Baby..