Plánované krytí Greta Garbo Chesway

Nezahálíme, jen jsme odrodili naše Káčkaře už čekáme Lkaře. To bylo radosti, když jsme zjistili, že obě naše letošní plánovaná krytí se povedla. A to jsme šli podobnou cestou, těšíme se na štěňátka ze spojení Greta Garbo Chesway x Iggy Pop Chesway.

 


Řadu let jsem čekala než konečně budu moci propojit svoje linie, ono to totiž ani rychleji nejde, nic se nemá uspěchat, a tak si to nyní užívám do sytosti. Ani Lkaře však nebudu mít doma, jedná se o vrh, který budeme mít v péči s moji kamarádkou Helenou Diesing, opět budu prodlouženou rukou tohoto vrhu a kennel Chesway bude vše zaštitovat. Štěňátka budou odchována v rodinném prostředí  v Praze,  v bytě, kde je  Gréta zvyklá a kde žije.

 

  

Greta Garbo Chesway je potomek naší modrobílé Carmen, obě žijí v těsné blízkosti a patří k Vinohradské smetánce. Gréta je vyrovnané a klidné povahy, přesto velmi výrazná fenka s hezky modelovanou hlavou typu bull. Má prostorný široký hrudník, kterým krásně ladí se její staffbullí hlavou, plnochrupá s hezky složeným uchem. Testovaná s těmi nej výsledky. DKK: A , DLK: 0/0, DNA PROFIL: ANO, HC: geneticky čistá, L2HGA: geneticky čistá, PATELLY - 0/0.

 


 
Jako partnera jsme ji vybrali našeho odchována se jménem Iggy Pop Chesway, což je potomek naší Erin Brockovich Chesway z velmi početného vrhu I. Má krásně modelovanou hlavu, na těle mu hraje každý sval, má krásně lesklou srst, stále zvesela nesený prut, plnochrupý. Povaha je velmi činoroddá, aktivní a přátelská. A jsem velmi ráda, že ho mohu nabídnout v naši chovatelské stanici jako krycího psa. Jeho zdravotní výsledky jsou DKK: B, DLK: 0/0, DNA PROFIL: ANO, HC: geneticky čistý, L2HGA: geneticky čistý.


 
 
 
Jedná se liniové spojení, které se vzdáleně opírá o stejného předka. Rodokmen těchto dvou velmi nadějných jedinců můžete prohlédnout zde. Oba jedinci jsou nadstandardně vyšetřeni a oba s těmi nejlepšími výsledky. 

Ze spojení očekáváme štěňátka černá a modrá s bílými znaky, možná i bílá se znaky, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.

Jak štěňátka vypadají právě dnes se můžete podívat - vývoj štěňátek. Foto z krytí můžete prohlédnout níže.