VRH I

 

Štěňátka ze spojení naší modré odchovanky Erin Brockovich Chesway x Respekt Me Macy Gray a se narodila 04.9.20120 - více info v jednotlivých odkazech.


 

Kennel Chesway litter I

 

Infinity Chesway

Klára Long Slámová

Irma Black Chesway

Kamila Kantoříková

Iron Lady Chesway

zůstává v kennel Chesway

Ivory Chesway

Jan Juras

Ice Man Chesway

Michaela Wažiková

Iggy Pop Chesway

David Štochl

Imagine Dragons Chesway

David Vaškor - kennel Infinity Smile

Indiana Jones Chesway

Samuel Banier - SK

Iron Man Chesway

Adam Grunt

Ivanhoe Chesway

manželé Jakešovi


Více o tomto spojení
:

Vybrali jsme  jsme černého krycího psa s téměř tmavým rodokmenem, kde ani nenajdete v předcích  žádné modré potomky, přesto s vlohou pro modré zbarvení. Jedná se o pejska jménem Charles - Respect Me Macy Gray.  Charles  je ve pes standardní velikosti s krásně modelovanou hlavou, dobrým úhlením obou párů končetin, tmavým okem, nůžkovým skusem, hezky složeným uchem a milým výrazem. Našim štěňátkům tak dá krásný tmavý pigment. Jeho zdravotní výsledky jsou DKK B/B, DLK 0/0, OCD negativní/negativní a spondylóza negativní.  Oftalmologické vyšetření prosté, Srdce bez patologického nálezu, ledviny bez patologického nálezu, bez známek PKD, DNA profil. CH clear, L2GHA clear.

Matkou bude Erin Brockovich Chesway, modrá fena s bílými znaky z našeho vrhu E, kde se narodila pouze dvě štěňátka, která byla nadmíru vymazlena. Erin  je fena správného tělesného rámce s krásně modelovanou bull hlavou, širokým prostorným hrudníkem. Spíše podsaditější anatomie těla. Nůžkový skus, tmavé oko, správně složené ucho a velmi přátelská a nekonfliktní povaha. DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní/negativní, luxace patelly 0/0 a spondylóza negativní. DNA profil. CH clear, L2GHA clear.

Jedná se o nepříbuzenské spojení a rodokmen těchto dvou velmi nadějných jedinců můžete prohlédnout zde. Oba jedinci jsou nadstandardně vyšetřeni a oba s těmi nejlepšími výsledky. 

Štěňátka černá a modrá s bílými znaky, která jsou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC.