Plánované krytí Erin Brockovich Chesway

radostí vám oznamujeme  dlouho plánované krytí v naší chovatelské stanici, které proběhlo začátkem července. Tentokrát se bude jednat o první krytí naší odchovanky, modré fenky s bílými znaky Erin Brockovich Chesway, která je ve vlastnictví mojí kamarádky Terezky Majerové a my si ji pro tento vrh zapůjčujeme do naší kernel Chesway. Štěňátka ponesou ve svém jménu afix Chesway a my se tak s nimi můžeme pyšnit v naší chovce pod vrhem i.

 

Plánovaný vrh i bude pod naším patronátem,  ale štěňátka budou odchována v rodinném prostředí domova Erin, budou přímo v centru dění domácnosti se dvěmi dětmi, a tak budou socializována a vymazlena námi všemi a samozřejmě i vašimi návštěvami hned od prvního dne narození

 

 

Vybrali jsme  jsme černého krycího psa s téměř tmavým rodokmenem, kde ani nenajdete v předcích  žádné modré potomky, přesto s vlohou pro modré zbarvení. Jedná se o pejska jménem Charles - Respect Me Macy Gray.  Charles  je ve pes standardní velikosti s krásně modelovanou hlavou, dobrým úhlením obou párů končetin, tmavým okem, nůžkovým skusem, hezky složeným uchem a milým výrazem. Našim štěňátkům tak dá krásný tmavý pigment. Jeho zdravotní výsledky jsou DKK B/B, DLK 0/0, OCD negativní/negativní a spondylóza negativní.  Oftalmologické vyšetření prosté, Srdce bez patologického nálezu, ledviny bez patologického nálezu, bez známek PKD, DNA profil. CH clear, L2GHA clear.

Matkou bude Erin Brockovich Chesway, modrá fena s bílými znaky z našeho vrhu E, kde se narodila pouze dvě štěňátka, která byla nadmíru vymazlena. Erin  je fena správného tělesného rámce s krásně modelovanou bull hlavou, širokým prostorným hrudníkem. Spíše podsaditější anatomie těla. Nůžkový skus, tmavé oko, správně složené ucho a velmi přátelská a nekonfliktní povaha. DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní/negativní, luxace patelly 0/0 a spondylóza negativní. DNA profil. CH clear, L2GHA clear.

Jedná se o nepříbuzenské spojení a rodokmen těchto dvou velmi nadějných jedinců můžete prohlédnout zde. Oba jedinci jsou nadstandardně vyšetřeni a oba s těmi nejlepšími výsledky. 

Ze spojení očekáváme štěňátka černá a modrá s bílými znaky, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.