Nový web

14.2.2014

Nový web
Všem na vědomí dáváme, že jsme spustili nové webové stránky. Nejen, že se rozrůstáme, ale rubriky a obsah již nevyhovoval mým představám. Design webu byl zastaralý a zkrátka to chtělo celkový update.


Děkuji za skvěle odvedenou práci grafickému studiu Niarra Pro, konkrétně Lucii Duškové, která je velmi ochotná a je radost s ní spolupracovat. Jsem ráda, že jsme si vybrali pro nový web právě ji. Také děkuji Anetě Jugerové, která je naší dvorní fotografkou a bez jejích snímků by web nemohl vzniknout.

Nadále Vás budeme informovat o proběhlých akcích, kterých se s našimi psy účastníme a budeme se snažit celkově příblížit život se staffbulem. Obsah starého webu jsme zachovali, takže se můžete podívat zpětně do archivu až do roku 2008. Nově přibyly rubriky jako je třeba Propagace, kde jsem shromáždila veškeré materiály, ve kterých se snažíme šířit dobré povědomí o plemeni. Dále např. rubrika zajímavosti, kam budou přibývat, jak už název napovídá různé zajímavé informace. No jukněte sami. Doufáme, že najdete co hledáte a ať už jste našimi pravidelnými návštěvníky nebo jste tu poprvé..

Náš banner a tím i odkaz na webové stránky můžete stáhnout zde.