Odchod vrhu B do nových domovů

 1.7.2014

A tak nastal ten smutný čas.., kdy se štěňátka rozjíždí do svých domovů. Smutný a radostný zároveň.. u nás péče o prcky sice končí, ale u nových majitelů začíná. Do vínku jsme dali štěňátkům jen to nejlepší. A teď již můžeme pouze sledovat, jak rostou a dělají radost novým páníčkům..

 

Jako první odjela prvorozená modřenka Bellatrix Lestrange Chesway, kterou si odvezla moje kolegyně Andrea. Bude žít spolu se staffím kamarádem Mikem ( Number One Wizard Bull ) na statku u koní. Čeká ji určitě plno zážitků a radostný život po boku mnoha kamarádů..

 

 

Hned druhý den si přijel pro černou labuť a rošťandu Black Swan Chesway milý, mladý pár z Prahy.. Nepřijeli sami, ale spolu s psí kámoškou, kříženkou Olivou, která už se na řádění se Swan moc těšila a věřím, že z nich budou nerozlučné kámošky.. i my se těšíme na společné venčení a případné procházky.

 

A jako poslední opustila rodné místo nejhodnější Bathory Chesway, miláček vrhu, kterou si odvezla také moje kolegyně z Mladé Fronty - Jana s přítelem.. vytvořili, tak na Černém Mostě velkou smečku spolu s francouzkou buldočicí Nagan a skini morčetem Bobinou..

 


Více fotek z loučení můžete prohlédnout na albu na rajčeti - Vrh B Chesway - loučení.

Přejeme všem třem fenečkám do života jen to nejlepší.. Děkujeme novým majitelům za jejich přístup, zájem, lásku.. za tu nejlepší péči a hlavně život, jaký jim dají...