Zoo 2015

 10.5.2015

Krásné jarní dny nás vylákali na pro mě velmi oblíbenou návštěvu Zoologické zahrady. Počítala jsem na prstech, jak dlouho jsme tam vlastně nebyli a sama jsem nechápala, jak jsem to mohla dopustit. Náprava zajištěna a hurááá do Tróji. Novinky slibovali zrekonstruovaný výběh pro slony a celou novou indickou část.

 

Už při příjedu k trojskému zámečku jsem byla udivena přeplněným parkovištěm. Stejný nápad jako my dostalo při pěkném víkendovém počasí asi více výletníků. Nevadí.. ani to nás neodrazí. Chytře jsme zaparkovali v horní části ZOO, a tak se vyhnuli hodinové frontě na lístky. Při platbě vstupenek pro dva lidi a psa jsem se trochu zapotila.., ale co, je to na zvířátka. Jen jsou lístky rok od roku dražší.

"Luky podívej.." a "Luky vyfotíš mě se slonem? A vyfotíš mě bez slona?" V tomto duchu probíhala další část naší vycházky.. pro některé únavné, ale mě to bavilo. Vzali jsme s sebou naší modřenku Alizée, aby také zažila nějaké to dobrodružství. Chester & Sway byli v ZOO už mnohokrát, tak pro tentokrát si mohla trochu užít trochu i ona. Jediná nevýhoda návštěvy se psem je, že nemůžete chodit do pavilónů. Jeden z dvojice vždy musí čekat se psem venku.., ale vykompenzuje vám to zvýšený zájem zvířátek o vás..


 A to je vše přátelé.. více fotek můžete prohlédnout na albu na rajčeti Zoo 2015.