Plánované krytí Alizée

 28.1.2015

Hot news !!! Na červenec plánujeme zahraniční krytí naší modré odchovanky Alizée von Chesway s krásným tmavým psem JCh. Jackal is Coming Diabelski Usmiech FCI, který bude v ČR krýt poprvé. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde.

 

 
Více o tomto spojení
:

Alizée von Chesway je fena po naší SWAY. Pochází z exluzivního zahraničního krytí po francouzkém psovi Father of Deleans. Jedná se o modrou fenu správného tělesného rámce s dobrou linií, s pěkně modelovanou hlavou a nůžkovým skusem. Povaha je velmi přátelská a naprosto nekonfliktní. Více o ní v sekci ALIZÉE.

JCh. Jackal is Coming Diabelski Usmiech právě dojel i Polského šampiona. Je to klubový vítěz a letos se dokonce umístil jako druhý na prestižní výstavě Crufts 2015. Jedná se pejska po světovém vítězi Stormbull Solo. Vyniká krásně modelovanou hlavou a dobrým typem. Má prostorný hrudník a dobré úhlení. Po svých rodičích nese modrý gen. V jeho rodokmenu můžete naleznout i psa s kterým jsme kryli Sway- Blue Leo Diabelski Usmiech. V linii krytí se nám objevuje 2 x i Charmonics Kentucky Blue, jehož krev v chovu ráda používám. Více o něm zde.

Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a modro-bílé štěňátka, černé také žíhané, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.


Rodokmen můžete prohlédnout zde.