Alizée má štěňátka

24.9.2015

V neděli ráno se na Řitce po dvou letech opět zastavil čas a vše se nyní točí okolo nově narozeného vrhu C. Alizée nám připravila překvapení.. a to v podobě hned sedmi krásných štěňátek včetně dvou blue pied feneček.

 

Porod jsme čekali o pár dní později.., a tak nás v sobotu večer po příchodu z běžeckého závodu Alizée svým dýchavičným chováním trochu překvapila.. na druhou stranu to byl 61.den březosti, tak jsem změřila teplotu a situace byla jasná. Jdeme na to!Po probdělé noci, kdy jsem Alizée dělala psychickou oporu a sdílela s ní prostor v porodním boxu, se v ranních hodinách konečně rozhodla přivést na svět nový život.. Přesně v 6:00 poprvé zatlačila a za necelých patnáct minut jsme měli na světě 250ti gramového černého pejska s bílou náprsenkou a prstíky Captain Morgan Chesway.


Celkem rychle ho následovala modrá holčička Courtney Love Chesway. Fena s bílou skvrnkou na čumáčku a dvěma bílými prstíky, též 250g, ta se ihned přisála ke struku a saje a saje..


S dalším klubíčkem, které se tlačilo na svět se mi zatajil dech.. už při rozbalování z porodního obalu jsem viděla bílou.., ale ta druhá barva mi skoro vhnala slzy do očí.. Ano jako třetí se narodila bílo-modrá 200g, blue pied fenečka Carmen Electra Chesway.Ani jsme s Alizée nestačili Carmen pořádně osušit a už se na svět drala další bílá holčička 240g, tentokrát se znaky černými, její jméno nemohlo být jiné než Cowgirl Chesway.


Aby jsme neměli přeholčičkováno za pár chvil jsem měla na dlani krásného modrého kluka, 250g. Cedric Diggory Chesway  je celomodrý pes bez bílích znaků. Již nyní má krásně pigmentovanou houbu a  je k sežrání.


Ještě nám chyběla do barevné škály černá holčička na kterou čekala naše kamarádka. Co by pro nás Alizeé neudělala.., tadáááá a máme jí tu Carrie Bradshaw Chesway v celé své kráse. Celočerná fena bez bílých znaků, 240g.

 

 

Šest štěňat na světě, ale břicho bylo stále velké.., na svůj příchod totiž ještě čekala krásná Claudia Cardinale Chesway. Tato bílá fena 238g s modrými znaky zakončila porod. Nám se oddychlo a mohli jsme začít slavit další úspěch v naší kennel..Celý porod proběhl naprosto v pořádku a dá se říct, že v rekordním čase. Šlo to jak na běžícím páse, za dvě a půl hodiny jsme měli hotovo. Alizée se stala vzornou matkou a odpočívá nyní se svými potomky.. Více fotek z celého průběhu porodu, jak štěňátka prospívají a přibývají na váze, můžete prohlédnout na albu na rajčeti - Máme štěňátka 2015. We are happy!