Opakované krytí Sway

15.10.2015

Na začátek roku 2016 plánujeme opakované krytí naší šampionky Update Sway Fransimo Bohemia s krásným modrým psem Ch. & Jch. Blue Leo Diabelski Usmiech FCI. Zajímavé spojení, můžete shlédnout zde. Jedná se o poslední krytí naší Sway..

 

 Ch. Update Sway FB je bílá fena s žíhanou plotnou přes hlavu, po svém otci Fransimo Blue Dream nese modrý gen, proto také očekáváme narození 50% modrých štěňátek. Je to fena správného tělesného rámce, s pěkně modelovanou hlavou a nůžkovým skusem. Její předností je elegantní pohyb se správným úhlením končetin. Je sportovně vedena,což by mohla předat i svým potomkům. Povaha je velmi přátelská. Více o ní v sekci SWAY.

Ch. & Jch. Leo Diabelsky Usmiech je potomek krásného a pro mě top modrého psa Charmonics Kentucky Blue, jehož krev v chovu ráda používám. Jedná se o polského psa, který má řadu ocenění a perfektní rodokmen - objevuje se v něm spoustu legendárních psů - Vanoric Voo Doo, Valglo Albertin, Sparstaff Dodgy Docker atd. Má krásně modelovanou hlavu s kratší a širokou čenichovou partií, což pro nás bylo důležité při výběru. Je velmi dobře osvalený, má pěknou stavbu těla - krátký, rovný a pevný hřbet. Má standardní nůžkový skus a je plnochrupý. Více o něm zde.


Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a černé případně žíhané jedince, kteří budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady.

Rodokmen můžete prohlédnout zde.