Staff Bull Show 2015

15.7.2015

Již čtrnáctý ročník v řadě a my vyrážíme jako již tradičně na „ESBÉES“ do areálu na Šancích v Hostivaři..

 

 

Oslabeni v závodnících.. letos za nás jeli bojovat jen dva modráci.. Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia a Alizée von Chesway, pro kterou bylo sportovní klání premiérou. Jak už to tak bývá.. Sway se kterou jsem poctivě trénovala je nakrytá a Chester po menších zdravotních komplikacích, přesto mu dávám oraz.. Zelenou tedy dostali odchovanci.

Nenechali se však zahanbit a Lumpík bojoval za všechny.. Jeden za všechny a všichni za jednoho.. křičel, když nastupoval do disciplíny Weight pull sprint, kdy v čase 7:79 prosvištěl dráhu a urval tak třetí místo z celkového pořadí.


To nejlepší na začátek ... gratuluji a děkuji Míšo za přípravu a čas, který tomu věnujete. Lump vyrazil, jak býk na červenou a sedmikilová pneumatika pro něj nebyla zátěží.. Sláva vítězům a čest poraženým.

  WEIGHT PULL SPRINT SBT/ABT PSI kat do 20kg Pneu 7,5kg
  jméno psa majitel time
1 Attila Ambassador Sun Pavel Ország 6:58
2 Attila de la Putika Jana Pěnkavová 7:25
3 Umpa Lumpa Fransimo Bohemia Michaela Vyvštejnová 7:79

 
Jako další nás čekala překážková dráha nebo-li Monkey Track. Přesto, že Alizée i Lump statečně bojovali a zdodali všechny překážky bez penalizace.. na pořadová místa to bohužel nestačilo. I tak jsme si běh užili.. tréninovat budou muset spíše psovodi, jsme zkrátla pomalý.. Bohužel jsem byla opět po úrazu s nohou, tak snad příští rok..

 
Po zdolání těchto disciplín jsme měli padla..už nás čekalo jen vyhlášení výsledků, focení a nějaký ten pohárek.. A tak jsme se věnovali veselí a zábavě v přihlehlém okolí.. opět jsem ráda po roce viděla známé tváře i když mi přijde, že účastníci se rok od roku mění a přibývají noví nadšenci a konkurence roste. Staří matadoři budou mít co dělat, aby udrželi krok..

 

Více fotek můžete prohlédnut v albu Staff Bull Show 2015 a zde. Děkujeme fotografce Ireně Vanišové a samozřejmě velké dík organizátorům akce. Jen tak dál.. doufám, že sejdeme opět na podzim.