Rosteme jak z vody

30.10.2015

Vrh C je na světě již pět týdnů a dávají o sobě znát. Jejich povahy se už hezky profilují a my s nimi poznáváme svět. Všechna šťěňátka již mají své domovy. V případě zájmu o štěně od nás sledujte web - Opakované krytí Sway

 

Captain Morgan Chesway
je velmi kontaktní pejsek.. strašně rád se mazlí a vrtí u toho zvesela ocáskem. Možná více než mazlení ho baví kousání a oždibování,  s jeho ostrými zoubkami to už docela bolí. Každopádně je vidět jeho radost ze života. Je to vykuk.

 

 

Courtney Love Chesway je nejhodnější fenečka z vrhu. Mít všechna taková štěňátka.., tak si pískám. Ráda spinká a je ráda za každé pohlazení. Většinou si sama hraje s dečkou případně s plyšáky. Umí taky pořádně zabrat, když se spolu se sourozenci snaží prorazit mříže, ale myslím, že bude spíše mírnější povahy.

 

Carmen Electra Chesway neboli mistr úniku. Nejdrobnější fena z vrhu, která se všude protáhne. Její povaha se mi zdá velmi vyrovnaná. Ráda vše prozkoumává a většinou se vydává za dobrodružstvím sama, se smečkou si však také aktivně hraje. Ráda se pomazlí a člověk se nemusí bát, že přijde o nos či jinou část těla.

 

Cowgirl je pro mě zatím trochu nepochopená. Jednou je to drak podruhé zas posránek. Hodně reaguje na zvuky a občas jí něco vyděsí. Ráda si zazlobí se smečkou, ale většinou si hraje se svojí imaginární kamarádkou. Oživá, když už všichni ostatní spí..

 

 

Cedric Diggory Chesway je k zůlíbání. Jeho roztomilá kukuč si říká o pomazlení, nicméně bych o něm mohla říct - věčně nespokojený. Když je v kuchyni chce do obýváku. Když se mu za pomoci ostatních podaří prolomit bariéry, tak má radost, ale už by zase rád zpátky. Je s ním legrace, protože přes jeho nadmíru elegantní výraz je to pěkný nemotora. Nejraději se cítí mezi kamarády, ale přijde mi, že ho dost šidí.


 

Carrie Bradshaw Chesway alias ďáblovo osedlo. Malý neposeda.. všude je jí plno. Je rychlá a zákeřná.., projít kolem ní se nedá bez úhony. Buď vám visí na kalhotách nebo hůř kouše nohavici. Spolu s Morganem se v tom přímo vyžívají. Ráda vše okusuje a pacičkuje. Největší radostí pro ní je se dostat do obýváku a lítat tam a zpět. A že se spolu s Carmen, jako jediné protáhnout umí. Je velmi kontaktní.

 

Claudie Cardinale Chesway malý morous. Všude chce být jako ostatní, ale když se jí člověk snaží pomoci, tak je nepříjemná. Vše si chce udělat sama, ale většinou se jí to nedaří. Má krásně modelovanou a roztomilou hlavičku, která si opravdu říká o pomazlení, ale většinou vám to vrátí zářekeřným kousnutím a hned se vzteká. Ze všeho nejraději kouše a napadá ostatní sourozence, někdy mi přijde, že jim dává pořádnou sodáž. Soni promiň, ale zatím to není úplně mazlící typ.

 

 

 

Více fotek můžete prohlédnou na albu na rajčeti - Vrh C Chesway - čtvrtý týden života  a   Vrh C Chesway - pátý týden života