Odchod vrhu C do nových domovů

 01.12.2015

Ano už nastal ten smutný čas loučení.. Příchod štěňátek nám vždy přinese do života plno radosti a veselí. Stejně, tak i plno starostí a povinností, dva měsíce se vše točí kolem nic.. Za tu dobu nám však přirostou k srdci a nebudu zastírat, že je to vždy těžké je pustit do světa. Proto je pro nás důležitý výběr nových páníčků, jejich život pak už bude závislý na nové rodině.


 Dá se říct, že i nám se život propojí se sedmi dalšími.. a věřím, že jsme opět vybrali ty nejlepší majitele. Děkujeme Vám..

Jako první nás opustila krásná modrobílá vzteklounka Claudia Cardinale Chesway, která bude žít u naší kamarádky Soňi Hudcové ve Vyškově spolu se staffím kamarádem Rufusem. Máme v plánu spoustu společných výstav, takže o bluepied fenečce ještě uslyšíte.Jako další odjela naše Carmen Electra Chesway, ale né tak docela. Fenečka bude dělat společnost mojí mamce a jejímu příteli na Vinohradech, přesto však bude patřit do naší smečky a bude stále s námi. Už teď se těším, jak budeme spolu brázdit výstavní kruhy. 

 

 

Dále odfčel černý neposeda a škodič Captain Morgan Chesway, který bude žít v baráčku se zahradou v Praze. Na Morgana čekala celá rodina Písařů a všichni doufáme, že bude nejen dobrým společníkem při všech možných aktivitách, ale do budoucna i výstavním a krycím psem. Ať Vám dělá  jen samou radost.. Jako další přišla na řadu modrá Courtney Love Chesway, kterou jsem občas přezdívala spící pana.., což poslední týden ukázala, že opravdu není. Jak ze smečky odjeli největší rošťáci ukázala i ona, že za to umí pořádně vzít. Čekal na ní mladý pár z Lysé nad Labem, kde bude Courtney žít společně s psí kamarádkou německou ovčandou Besou.Pak už čekal na odjezd můj favorit a oblíbenec Cedric Diggory Chesway. Poslední týden mi opravdu přirostl k srdci, proto jsem ráda, že bude bydlet blízko Carmen na Vinohradech a určitě se budeme potkávat na společném venčení.. a kdo ví, možná i ve výstavním kruhu. Budoucnost mu všichni slibovali velikou. Ivan a Olivie se tomu určitě nebrání.

 

Předposlední odcházela naše černá mamba Carrie Bradshaw Chesway, kterou už jsme pomalu ani nechtěli dát, jak jsme si ji zamilovali. Stále veselou, akční a hravou - takovou si ji ovážela naše kamarádka Lenka, která už zkušenosti s jednou Cheswayačkou má. Doufáme, že ti bude dělat stejně takovou radost jako ti dělala Saphirka. Těšíme se na společné soupeření ve výstavním kruhu!

 

 

Zbývala už jen kravička Cowgirl Chesway, na kterou čekal daleký domov v Itálii v městě Pisa. Je to první naše odchovanka, která bude žít v zahraničí, a to v chovatelské stanici Tigerstaff spolu s dalšími staffíky. Andrei ať ti dělá jen samou radost a podaří se ti na ní  jako prvnímu v Itálii odchovat blue pied štěňata. Držíme palce!

 

 

 

 A to je vše přátelé.. příběh v Kennel Chesway končí a začíná se psát jiný v nových rodinách. Už teď se těším, jak budu moc sledovat, jak rostou a dovádějí.. více fotografií z odjezdu s novými páníčky můžete prohlédnout na rajčeti - Vrh C Chesway - loučení. Carpe Vitam!