Krytí Alizée 2015

27.7.2015

Plánované zahraniční krytí naší modré fenky Alizée von Chesway s překrásným černým polským psem Jackal Is Coming Diabelski Usmiech již proběhlo. Celý výlet jsme si moc užili a doufám, že budeme úspěšnější než v předchozím krytí naší Sway, které bohužel sonografické potvzení březost nepotvrdilo.

 
Začínám mít Polsko celkem ráda.. další výlet do jiné části této sousedící země a opět plno nových zážitků. Tentokrát nás čekala cesta, 60km vzdálená od našich hranic, do města Wroclaw. Město je známo krásnými památkami a kulturou, aby taky ne, když je jedním z nejstarších poských měst. Těšila jsem se na návštěvu Zoologické zahrady, která láká na ocenění nejlepší evropská ZOO, ale bohužel nás nepustili s pejskem.  Škoda.. a tak jsme po prohlídce města zakotvili opět v nákupním centru. Huraaa..

Celý výlet jsme strávili ve společnosti Martina a Marty Holdys - kennel Bullkeinol. Děkujeme za moc milou společnost a hlavně možnost krýt s krásným černým psem jakým je Jackal Is Coming Diabelski Usmiech stejně tak i Justýně. Naprosto jsem se do něj zamilovala.


Měli jsme možnost se seznámit i s panem Zbigniew Jarzabekem známým a dlouholetým chovatelem psů nejen staffodšírských bulteriérů a také tažných koní z kennel Pullera, který mimo jiné dělá i krásné sošky plemen - www.artdog.com.pl, budu si na jednu takovou myslet od Ježíška. Bronzový staffík by zapadl do smečky hned a na zahradě by se krásně vyjímal.

Ženich se líbil i naší modré princezně, tak snad budeme za dva měsíce vítat na svět první štěňata po Alizée a první štěňata po Jackalovi u nás. Více informací o plánovaném spojení naleznete zde.Fotografie z celého výletu můžete prohlédnout na albumu na rajčeti - Krytí Alizée Polsko. Bohužel jich moc není, zapomněla jsem doma foťák, nebo spíš někde, ztratila kartu do něj.. upsss...už je to venku.. tak pár momentek mobilem.