Erin má štěňátka - vrh J

Země se zachvěla a naše chovka se těsně po půlnoci 23. 7. rozrostla o šest životů! Světlo světa, tak spatřili další Cheswayáci. Genderově vyvážení 3 + 3, holky vs kluci. Tahle banda o sobě dává vědět od prvních chvil a my vám je nyní trochu představíme.

 

Erin se začala připravovat na porod již během pátku.., celý den byla neklidná, dýchala a my se jí snažili dopřát klid v porodním boxu. Na klid si skutečně počkala a jakmile celý barák ztichl a zhasl, začala okolo půl dvanácté hrabat a tlačit.

Po skoro dvou dlouhých hodinách, kdy pozvolna štěňátka natlačovala do porodních cest, nám nakonec vyprdla v 1:32 prvního kluka jako buka! Bílého, 320 g vážícího medvídka, jménem Jon Snow Chesway. Už teď ho všichni milujeme. 

 
 
Nečekaně rychle za ním o 13 minut později vypadl na svět pejsek Jesse Pinkman Chesway, podle mě se kluci předháněli, který z nich se dostane na svět dřív. V 1:45 to byl náš 285 g vážící modráček se skvrnkou na hlavě a bílými znaky. Jesse je od první chvíle pískle obecné.
 
 
 
Pak už by to taky chtělo nějakou holku, ne? Máte ji mít! V 2:24 nám Erin nadělila naší modrou hvězdu Jane Austine Chesway, modrá holčička s bílou náprsenkou a v ní dva malé modré znaky,  porodní váha 300 g. Hned nám bylo jasné, že o ní bude boj.
 
 
Dále už se dral na svět další kluk. Ve 3:07 doslova vypadl na svět Jim Hooper Chesway, byla to rána jako z děla a už si to dral ke struku. Je z klubu nejmenší, 260 g vážící, ale o to houževnatější. Jistě se ve světe neztratí. Už jen jeho jméno prozrazuje, že bude mít sil na rozdávání.
 
 
 
Trochu dramatu nám uštědřilo páté štěňátko, nezbednice Jocelyn Chesway, váha 300 g. Erin ji začla tlačit v 4:35, snažila se ze všech sil, ale ani po půl hodině a velmi intenzivním tlačení, štěně nikde. V 5:06 už mi přišlo, že si dává celkem na čas a chytala mě menší panika. Ale madam to chtěla mít jen asi zajímavější, tak se rozhodla spatřit svět až v 5:13. Díky Bohu za to!
 
 
 
Tuhle šestku pak v 6:45 doplnila další modrá holčička, která jako jediná se Snowíkem vyšla s obalem a placentou. Dostala jméno Janet Jackson Chesway, které jsme si sice šetřily na černou fenu, ale aspoň nás nikdo nemůže obvinit z rasismu, a tak ho získala tahle 265 g vážící fenečka s náprsenkou ve tvaru srdíčka.
 
 
 
Erin stále tlačila obaly, které v ní ze čtyř štěňátek zůstaly, a tak jsme se odebrali na veterinární kliniku, na rychlou kontrolu, zda je skutečně konec, nebo se tam ještě někdo schovává. Porod byl u konce, ale placenty zůstaly v Erin, proto dostala oxytocin pro pomoc k vytlačení a raději i antibiotika, ať se v ní ten bordel nějak nezanítí.

Kolem poledne jsme se teprve pořádně nadechli a dokázali začít zpracovávat všechny emoce, vlna radosti nás zaplavila úplně všechny a tak začal boj o štěňátka..., rádi bychom jim teď dopřáli trochu klidu na zajetí a rozkoukání. Všem kterým jsem slíbila se určitě ozvu a dám vědět. Děkuji, že se radujete a sdílíte celý příběh Chesway s námi.