Erin bude mít štěňátka

S velkou radostí oznamuji, že v naší chovatelské stanici budeme mít po dvou letech opět veselo. Ultrazvukové vyšetření o víkendu ukázalo březost naší Erin Brockovich Chesway a my se tak můžeme koncem července těšit na náš vrh J.Štěňátka máme opět v kooperaci s mojí kamarádkou Terezkou, která je majitelkou Erin. Štěňátka budou odchována u ní, v domácím prostředí kousek za Prahou. V rodině plné dětí, zvířat a radosti. Budeme je opečovávat a zahrnovat láskou všichni společně.

Otcem štěňat je krásný černý pes Boris One Bull Staff, za což jsem moc ráda. Po neúspěšném krytí s naší Carmen jsme si to vynahradili a konečně použijeme jeho krev v naší chovatelské stanici.

Boris má velmi milou povahu, je přátelský a velmi mazlivý. Má krásně modelovanou hlavu, hezké tmavé oko a sytý pigment, což je v mém výběru u psů vždy důležité. Má krásnou anatomii těla, pevný rovný hřbet a je hezky nesvalený, tak akorát. Líbí se mi i jeho lesklá a zdravá srst.  Je plnochrupý a nůžkový skus je u něj samozřejmostí. Testy absolvoval s těmi nejlepšími zdravotními výsledky DKK A/A, DLK 0/0, PL 0/0, OCD negativní, DNA profil. CH clear, L2GHA clear. Jeho fotografie si můžete prohlédnout zde.Naší Erin Brockovich Chesway už znáte, je to modrá fena s bílými znaky z našeho vrhu E, kde se narodila pouze dvě štěňátka, která byla nadmíru vymazlena. Erin  je fena správného tělesného rámce s krásně modelovanou hlavou, širokým prostorným hrudníkem. Spíše podsaditější anatomie těla, jako správný bull. Nůžkový skus, tmavé oko, správně složené ucho a velmi přátelská a nekonfliktní povaha. DKK A/A, DLK 0/0, OCD negativní, luxace patelly 0/0 a spondylóza negativní. DNA profil. CH clear, L2GHA clear. V předchozím vrhu I, nás Erinka obdařila rekordním počtem deseti staffbulíků.

 

Jedná se o nepříbuzenské spojení a rodokmen těchto dvou velmi nadějných jedinců můžete prohlédnout zde. Jak štěňátka zrovna dnes vypadají a jak se schyluje na porod můžete sledovat zase naopak zde - VÝVOJ ŠTĚŇÁTEK.

Ze spojení očekáváme štěňátka černá a modrá s bílými znaky a také bílá s tmavými a modrými znaky, která budou po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady. Už se jich nemůžeme dočkat.