Smutné loučení vrhu CH

Tak trochu jiné Vánoce. Letošní Vánoce se u nás nesly ve znamení odchodu vrhu CH. Nejdřív jsem si myslela, že to budou ty nejsmutnější adventní svátky v historii naší rodiny, ale nakonec prcci odcházeli postupně, někteří až po Silvestru, takže jsme měli celkem veselo.Jsou to vždy dva měsíce napětí, nevyspání občas váš čekají i trochu infarktové stavy, ale taky jsou to dva měsíce radosti, lásky a zabavení, které vám zaplní srdce až po okraj. Nejdůležitější je za tento čas najít dobré domovy, protože pak už tu lásku a radost můžete jen sledovat a těšit se z povzdálí.. Myslím, že se nám to zase povedlo <3.

Celé loučení odstartoval den před Štědrým dnem vánoční dárek jménem  Charlie Tango Chesway, malý a krotký klučina, který hned po příchodu domů vystrčil drápky. Že mladý pár bydlící nedaleko Prahy, který s ním má plno plánů a ambicí, mu bude skvělým domovem, jsem věděla hned od začátku. Ale od prvních dnů předčil očekávání a Charlie už ve třídě štěňátek sbírá ty nej výsledky a ocenění. Těšíme se, že o něm ještě hodně uslyšíme.

Ještě ten den odjížděla slavit Ježíška do nové rodiny  i černoška Chilli Peppers Chesway, na kterou už čekal její další Chesway kámoš a to Fish Bone Chesway. Ano, když se sejdou dva Cheswayi, tak se radost násobí. Měla jsem velkou radost, že právě tato fajn rodina ze Strakonic, která už od nás jednoho pejska má, projevila zájem o další přírůstek. Společnost jí dělá nejen Fishbo, ale taky Jack Russel Terrier Majlo a dvounohé mládě Sárynka. Děkuji a těším se až budete brázdit výstavní kruhy.

 Na Štědrý den nám taky jeden dáreček odjížděl..., hned dopoledne přijela  fajn rodinka se dvěma dětmi a skvělou paničkou se kterou jsem si hned od začátku velmi sedla. Vybrali si Teďasovu favoritku a naší malou vzteklinu Cho Chang Chesway. Tahle princezna byla Téďasovou oblíbenkyní. Z jejího odchovu jsem měla trochu strach, ale bylo to velmi hezké a emotivní, protože Cho byla vánočním překvapením a dětské nadšení nezdá mezí, takže zde nezůstalo jedno oko suché. Nakonec jsem mávala s úsměvem  téhle rodince, která bude žít nedaleko Benešova a my doufáme, že se budeme navštěvovat.

A na den narození páně už se chystala další dračice na odchod. Tentokrát černá panterka Chloé Chesway. Na kterou už čekal její páníček od vrhu H, kdy se na něj nedostalo a doufal, že se jeho vyvolená narodí právě zde. Byla to trochu Sofiina volba, kdy jsme dlouho nevěděli, zda to bude modřenka Charllote nebo právě černoška Chloé. A i když to bylo těžké rozhodování, nakonec si cestu ke Kubovi a Heleně našla Chloé. Mělo to tak být a tyhle tři tvoří úžasnou partu! Navíc jsou pražští a my je máme možnost se vidět. 

Jako další už čekal na mladý sympatický pár z Brna, můj oblíbenec a mazlíček Chuck Norris Chesway. Chuck zaplnil místo v jejich srdcích po zesnulé psí parťačce, aby jim nebylo už tak smutno. Chuck se zabydlel okamžitě a vytvořili, tak základ pro krásnou rodinku, za pár měsíců je totiž čeká ještě jeden přírůstek.., tentokrát lidský. 

Nedobrovolně si prodloužila svůj odjezd na Moravu naše dračice a treperenda a Charllote Bronte Chesway, která se den po štědrém dnu nečekaně osypala, a tak jsem se báli ji pustit do nového domova. Po návštěvě veterináře i s spolu s majiteli u nás zůstala o pár dnů déle a dělala, tak alespoň společnost Christianovi. Po pro nás všechny celkem stresová záležitosti, ale dobře to dopadlo a naopak je to hned na začátku s páníčky stmelilo. Nyní cestuje s majiteli Praha - Ostrava a tak ji mohu občas taky vidět. Děkuji za skvělou péči a domov i když start byl složitější.

No a co vám budu povídat, co mi nakonec vyrvalo srdce z těla byl Christian Grey Chesway, kterého jsem si už od začátku toužila nechat. Doma to úplně neprošlo, a i přesto, že jsem se snažila si k němu nevybudovat vztah, hodně jsem to obrečela. Jako by si s námi osud hrál, zůstal u nás ještě o 14 déle, kvůli dlouho dopředu plánované dovolené páníčků, takže jsme si mohli vyzkoušet, jak skvěle by zapadl do smečky. Ale vzhledem k tomu, že na něj Ostravě už čekala staffbulí parťačka Connie a nový majitelé jsou moc fajn a zamilovali si ho stejně jako já, nebylo jiné cesty než na Moravu. A věřím, že se bude mít stejně skvěle jako všichni ostatní..... mám z toho nakonec hezký pocit. U nás bude sice chvíli smutno než to všechno vstřebáme, navíc už na to na vše nejsem sama, ale můj syn Téďas mi ve všem zdárně sekunduje, ale jak ráda říkám - příběh nekončí! Právě naopak začíná u vás. Děkujeme <3.