Narozeniny vrhu C a Speedmaster 5


Protože uplynul rok od narození vrhu C, přemýšleli jsme, jak tento významný den všichni společně oslavíme. Padaly nápady, že vyrazíme minibusem pozdravit naší sestřičku Cowgirl Chesway do Itálie nebo, že si uděláme společný výlet na nějakou zahraniční výstavu. Nakonec jsme, ale dali přednost srazu v ČR a spojili ho s coursingovou akcí Speedmaster 5.
 

 

Céčkaři až na naši exportovanou Italku Cowgirl Chesway a hárající Claudii Cardinale Chesway dorazili všichni.. takovou významnou událost si přece nemohl nikdo nechat ujít, dokonce nás přijela podpořit a zasoutěžit si s majiteli  i Druella Black Chesway z vrhu D. Sešli jsme se tedy v hojném počtu. Lokalita Chlumce nad Cidlinou a konkrétně okolí penioznu Alwin bylo velmi příjemné. Klid a pohoda na nás dýchala ze všech stran. Pokud hledáte poklidné místo na aktivní či pasivní dovolenou s vaším pejskem určitě doporučuji.

Po nasátí atmosféry, registrace do soutěží a nějaké té snídaně mohlo naše veselení začt. A nebylo to ledajeké veselení, každý Cheswayák dostal plno dárků a dokonce i svůj vlastní dort. Děkuji všem majitelům našich odchovanců za úžasné dary a přípravu na tento víkend. Jste skvělí!

 Hlavním programem byl však coursingový závod, který nemohu opomenout, a pro po naši chovatelskou stanici dopadl opravdu velkolepě. Při večerním vyhlašování se mi až tajil dech, jaké úspěchy a aplaus jsme si vysloužili. Sláva nám!!!

Začnu od kategorie dospělích, kde ovládla příčku Alizeé Von Chesway 2.místo nejvyšší dosažená rychlost 45,7 km/h, jako správná matka vrhu rozhodně neudělala ostudu. Na dráhu jsme jí vypouštěli s její matkou Sway, a ta zdaleka nestačila tomuto vražednému tempu.

Velkým překvapením byla naše Carmen Electra Chesway, která si odnesla 1.místo v kategorii štěňat s rychlostí 43,9 km/h,
Cedric Diggory Chesway 2.místo 43,2 km/h,
Courtney Love Chesway 3.místo 42,3 km/h.

S těmito časy by měli šanci na úmístění i v kategorii dospělých jedinců,  můžete se začít bát, protože o tomhle vrhu ještě uslyšíte. A tak jsme po zdařilém dnu, propařili noc.., tancovalo se, zpívalo a oslavovalo.

Další den se konal ještě jeden match, kde se pořadí coursingového závodu trochu zamíchalo, ale opět jsme stáli na stupních nejvyšších. Díky všem, že dorazili a užili si tento víkend s námi. Více fotek z celé akce můžete prohlédnout v albu na rajčeti - Speedmaster 5.