Podzimní Staff Bull Show 2016

Podzimní staffbull show se pro nás nesla v duchu pohody.. přijeli jsme v plné sestavě, nicméně s žádnými velkými ambicemi spíše si užít odpoledne s přáteli a trochu si zasportovat. Pro sponzory této akce je to povinnost.
A tak pro nás bylo velkým a milým překvapením, když se Alizée umístila v disciplíně A-Frame. Přesto, že jsme áčko trénovali, nijak zvlášť zapálená naše modřenka nikdy nebyla. Ano běhá tam a zpět, ale né, že by jí to bavilo, ale protože ví, že to udělá radost mě.

 

A tak běhala, tam a zpět.. nepotřebuje žádného peška, žádný míček naopak jakékoliv lákadlo je pro mě v tu chvíli na obtíž. Stačí dobrá motivace, pochvala a běhá jak křeček v kolotoči. V dobré náladě ten den přeběhla překážku 28krát a získala, tak krásné třetí místo! Jak jí to hezky šlo můžete kouknout sami..


 

Ještě nás čekala královská disciplínu tug-of-war, kam jsme vyslali jen naší zasloužilou matku Sway. Nadšení bylo veliké, ale kila z nedávného mateřství jsou stále znát, a tak kondice není taková jak by jsme si my i sama Sway představovali. Přesto, že se snažila, tak zhruba po dvacetiminutovém přetahování docházeli síly a peška si chtěla přidržovat packami, čili se sama vyfaolovala a do dalšího kola tak nepostoupila..

Vyčkali jsme ještě na naší poslední naději Lumpa, který však už do boje přicházel přehecovaný, a bylo více než jasné, že žádný velký souboj nepředvede. Více než přetahování oba psy zajímal fight jako takový. Škoda.. musíme pro příští rok zapracovat.Děkujeme za podporu v řadě našich odchovanců a příští rok se uvidíme opět na dráze!!! Sportu zdar, SBS zvláště! Více fotek můžete prohlédnout v albu Podzimní Staffbull Show 2016.