Odchod vrhu E do nových domovů

Možná se Vám to bude zdát jako včera, ale slunce se párkrát otočilo kolem své osy a Ěčková štěňátka už frčí do svých nových domovů. Pro mě to tentorkát nebylo, tak náročné, protože žili u mé kamarádky Andrejky, které to ovšem vyrvalo srdce z těla.. Tímto jí děkuji za skvělou péči, kterou malým Cheswayákům dala a věřím, že nám oběma budou dělat už jen samou radost.

 
I to k chovatelství patří.. Loučení jsou vždy smutná a věřte, že za ty dva měsíce si uděláte k těm malým kuličkám velký vztah. Početné vrhy jsou v tomto lepší, protože od šestého týdne trháte kalendář, když už ti malý satani opustí své hnízdo než ho zdemolují kompletně. Dvě, tři štěňátka umí taky zazlobit, ale jsou tak roztomilá, že vám to vlastně vůbec nevadí a zvyknete si na ně, jako by byli součástí smečky a nakonec si je chcete nechat.

Ale tak to nechodí, na naše štěňátka už čekali nový majitele dlouhý čas. Ťěšili se na příchod prcků na svět, a tak i na odchod do jejich společného bydlení. Naší radostí může být, že jsme opět našli láskyplné domovy a skvělé páníčky s kterými se budeme setkávat a pozorovat, jak Erin a E.Tý prospívají..

Jako první odfrčel do nového domova E.T. Call Chesway. Malý darebák a neohrožený nezbeda bude žít ve Slaném, kousek od Andrejky, kde se budou vídat na společných koňských akcích. A věřím, že bude i Nikčiným společným parťákem při vyjížďkách přírodou.

 

Po víkendu už čekala na své páníčky Erin Brokovich Chesway, která bude žít u mladého páru na Žižkově, též u naší zpřátelené rodiny a tak se určitě budeme potkávat na společném venčení a výstavách. Naše Carmen už se těší na společné dovádění v parku.Co víc říct..? Šťastný život Vám všem.  Děkujeme. Více fotek můžete prohlédnout na albu na rajčeti - Vrh E Chesway - návštěvy štěňátek.