Interdog Bohemia Mladá Boleslav 2016


13.08.2016


Boleslavská výstava se pro nás nesla ve znamení vrhu D, naši poslední prckové se přijeli poprat o pořadové příčky. Až na Donnu Karan Chesway, která žije na Slovensku se majitelé sešli kompletní. Nezaháleli však ani Céčkaři, kteří se také přijeli ukázat..

Přihlášeno bylo 105 stafordšírských bulteriérů a posuzoval český rozhodčí Radim Fiala, který byl sympatický a milý, ale evidentně jsme nebyli v jeho typu. Preferoval spíše zavalitější a mohutnější staffíky. Kompletní výsledky můžete prohlédnout zde. My jsme přijeli v plné výstavní sestavě s naší modřenkou Alizée a benjamínkem Carmen, které jsou však spíše teriéří, a obě jsou jak přes kopírák. Stále se rozrůstáme se a rozrůstáme a už jsme pořádná výstavní banda!

 
Výstavu odstartoval ve štěněcí třídě Dobby Chesway, který v tréninku hází velmi útrpné výrazy a spíš to vypadá, že stále slouží rodině Malfoyů. Ve výstavním kruhu však velmi překvapil. S paničkou se oba velmi hezky prezentovali a vypadalo, že ho to i baví! Vzhledem k tomu, že byl v kruhu nejmladší a ostatní byli hotovější, tak se přes známku VELMI NADĚJNÝ na pořadí nedostal.

 
Do početné třídy 16ti mladých nastupovali hned dva Cheswayáci a to Captain Morgan Chesway a Cedric Diggory Chesway, oba mají ještě čas na dosvalení a přesto, že mají krásné hlavy, ještě potřebují trochu zmohutnět. Ve třídě lítalo hodně VD, dokonce i D a jen pět jedinců včetně Cedrica dostalo známku VÝBORNÝ.

 
Další na řadu přišli naše štěněcí holčičky Daiquiri Sweet Chesway a Druella Black Chesway. Jestli se někdo nezapře, tak oni dvě. Jsou jedna, jak druhá a když jsem viděla konkurenci štěňátek v krhu, bylo mi jasné, že se na pořadí dostane jen jedna. A taky, že jo.. byl to boj, obě se moc hezky prezentovaly, obě postoupily do užšího výběru a obě si odnesly známku VELMI NADĚJNÁ. Pořadovou pozici nakonec získala Keira. Gratuluji vám oběma, byly jste moc šikovné!

 
Třídu mladých (12fen) zastoupila Carmen Elektra Chesway a Courtney Love Chesway, obě jsme jsme se dostaly do užšího výběru se známkou VÝBORNÁ, pořadová místa však patřila jiným.

" Téměř roční fena, široká hlava, výrazný stop, široká hruď, rovné končetiny hrudní, korektní pohyb"
 
  
A jdeme do finále.. do otevřené třídy nastupovala naše poslední naděje Alizée Von Chesway, která se v početné třídě rozhodně neztratila, prodrala se jako všichni naši odchovanci do užšího výběru, ale nakonec příčku také neobsadila. Známka VÝBORNÁ.
 
"Zde doplním posudek naší Alizée Von Chesway"
 
 

Fotografie z celého dne naleznete v albu na rajčeti - MVP Interdog Bohemia 2016. Takže co říct na závěr, odnesli jsme si krásné posudky a výborné hodnocení, spoustu zážitků a taky psincový kašel. Co víc si přát..