NVP Mladá Boleslav 2016

16.07.2016

Na Boleslavskou národní výstavu jsem se výjimečně vydala sama jako divák a podpořit naší výstavní skupinu složenou primárně z vrhu C. Byla to pro mě příjemná změna užít si výstavu bez stresu a jako pozorovatel.

 

Ráno jsem naložila kamarádku Pavču s naší odchovankou Daiquiri Sweet Chesway, která s námi též jela nasát atmosféru show. Po cestě jsme příjemně popovídaly a vzhledem k tomu, že nás netlačil čas, tak ani dálniční zúžení a kolona až na výstavní parkoviště, nás nemusela znepokojovat. Jinak bych byla asi už trochu ve smrti. Na místo jsme tedy dorazily bez stresu, ale o trochu později a bohužel propásly posuzování psů. Do třídy mladých nastupoval Captain Morgan Chesway a Cedric Diggory Chesway.

Posuzovala pro plemeno velmi známá česká rozhodčí Jiřina Volšická, která se intenzivně věnuje se svými SBT canisterapii a napsala knihu Stafordšírský bulteriér, kterou můžete zakoupit na klubovém webu. Naši odchovanci včetně Courtney Love Chesway, která nastupovala do stejné početné třídy akorát fen, jsou na spodní hranici věku třídy mladých. Přesto, že mají krásné hlavy a proporce, osvalení jim ještě chybí a potřebují nějaký ten čas na dosvalení. Všichni dostali krásné ohodnocení, nejlepší známky a dostali se do užšího výběru - EXCELLENT, ale na pořadové příčky nedosáhli. Věřím, že je ty šampiónské umístění ještě čekají.

 

 

Více fotek z celé výstavy můžete prohlédnout zde - NVP Mladá Boleslav 2016