Plánované krytí 2016

Hot news !!! Na léto plánujeme štěňátka ze spojení naší modré odchovanky Bellatrix Lestrange Chesway x Ch. CJCh. Christmas Carol Fransimo Bohemia. Krytí již proběhlo a když se vše povede jak má a jak si přejeme, můžeme se už za dva měsíce těšit z vrhu E.

 


Bellatrix Lestrange Chesway
je odchov po naší černé Uzza Chesway Fransimo Bohemia. Jedná se o tmavě modrou fenku s bílou náprsenkou a s pěkným sytým pigmentem. Je to fena správného tělesného rámce s pevným hřbetem, správným úhlením a korektním pohybem. Má krásně modelovanou hlavu s výraznými lícními svaly. Nůžkový skus je samozřejmostí. Její předností je velmi přátelská a milá povaha, miluje každého bez vyjímky. Více fotky Trixie můžete prohlédnout zde.

Jedná se o první krytí této fenečky, která žije u mé kamarádky Andrejky, a u ní budou i štěnda s největší péčí odchována. Vybrali jsme na ní krásného bílého psa Ch. CJCh. Christmas Carol Fransimo Bohemia, který se pyšní tituly šampion (tří zemí) a klubový junior šampion. Karel je bílý pes správné velikosti, má správnou přední frontu i délku beder. Standartní hlavu, správně složené i nesené ucho, správnou mordu, kompletní nůžkový skus. Správně nasazený i nesený ocas. Výborný pohyb. Více o něm v chovatelské stanici CAZOG.

Karel je kompletně testovaný:

  • L2HGA clear
  • HC clear
  • Dopler srdce - negativní
  • PHPV/PHTLV - negativní
  • CEA - negativní
  • PRA - negativní
  • Luxace čočky - negativní
  • Bez alergií


Ze spojení těchto dvou nadějných jedinců očekáváme modré a tmavé štěňátka s bílými znaky, po svých rodičích geneticky čistá na nemoci L2-HGA a HC. Štěňátka moderního typu s výstavními a sportovními předpoklady. Rodokmen si můžete prohlédnout zde.

 

karelxbellatrix