Sraz Vrhu C - Meziklasí

13.6.2016

Víkend ve znamení vrhu C. Čas letí, prcci rostou jako z vody.. s některými se potkáváme na výstavách, někteří k nám jezdí na návštěvy a grilování, jiné potkáváme při venčení. Ale sejít se ve větším počtu a pořádně si zařádit, je vždy trochu oříšek. A tak jsme s majiteli vrhu C domluvili na společném víkendu na Sázavě, kde bylo prostoru až až.

 
Lokalita Meziklasí, splňovala kritéria dostupnosti, jak pro Moravskou část naší bandy, tak pro nás..  sešli jsme se tedy skoro kompletní. Chyběla jen Italka Cowgirl Chesway, ta to má trošku z ruky. Captain Morgan Chesway se také bohužel nemohl účastnit a naše háravá Carmen Electra Chesway zůstala doma. V hlavní roli tedy - Claudia Cardinale Chesway, Carrie Bradshaw Chesway, Courtney Love Chesway, Cedric Diggory Chesway, Alizée von Chesway, Herold Fransimo Bohemia, Ch. Update Sway Fransimo Bohemia a dorazila i malá tetička vrhu C - Daiquiri Sweet Chesway. Čekalo na ně nejen dovádění se sourozenci, ale i velká procházka, trénovaní postoje a nekonečné pózování před objektivem.

Zatímco čtyřnozí dováděli, my jsme se věnovali povídání, grilování, popíjení a společné zábavě. Více fotografií můžete prohlédnout zde.