Odchod vrhu D do nových domovů

30.5.2016

O loučení se štěňátky už jsem toho napsala hodně.., přesto to vždy prožívám celé od znova, je to pro mě jedno z nejsmutnějších období. Člověk se snaží obrnit, ale za ty dva měsíce nám ty malé kuličky přirostou k srdci. Ten, kdo řekl, že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňata.

  
A tak jediné, co můžeme v jejich budoucím životě ovlivnit je výběr jejich nových majitelů.., který se nám jako vždy povedl výborně.

Jako první opustila naše hnízdo sladká modřenka Donna Karan Chesway, kterou čekala daleká cesta až za Slovenské hranice. Bude tak dalším modrým zástupcem plemene u našich sousedů. Bude dělat společnost milé rodince, kde bude mít psí parťačku pudlici a hlavně malého Thea.


 

Jako další si přijela mladá rodinka pro modrého zlobíka Dobbíka. Dobby Chesway bude žít v baráčku kousek od Prahy spolu s malou Vaneskou a kočičími kámoši. Naši známí a zároveň i Lukyho spolužáci ze střední školy už se ho nemohli dočkat.


A pak si přijeli naši přátelé Pavča s Míšou pro svoji vymodlenou Daiqiuri Sweet Chesway. Pořízení stafordšírského bulteriéra plánují již dlouho, účastní se s námi spoustu psích aktivit a akcí, ale jejich vlastní parťák jim až doposud chyběl. Původně to měl být pes se jménem Sheldon, ale jak já ráda říkám - člověk míní, život mění..


 

 A jako poslední odjela černá dračice Druella Black Chesway, která bude žít nedaleko naší Uzzičky spolu s fajnovým mladým párem a jejich britskou číčou. Věřím, že jsme získali nové přátele a budeme se společně potkávat s celou naší smečkou..

 

 

Díky vám všem... a https://www.youtube.com/watch?v=u0UYu9b0mww

 

Více fotek můžete prohlédnout v albech na rajčeti - Vrh D Chesway - návštěvy v kennel  a  Vrh D Chesway - návštěvy v kennel