Představte se Vrh D

16.5.2016

Štěňátkům se přehouplo šest týdnů a přesto, že jsou jenom čtyři už je jich plný dům. Řádění a dovádění uprostřed naší domácnosti je na denním pořádku. Jejich váha je přes tři kila a máme za sebou stříhání drápků, třetí odčervení a tento týden nás čeká očkování/čipování. Čas nezadržitelně letí a za chvíli již budou ve svých nových domovech.

 
Užíváme si s nimi posledních čtrnáct dní..


Druella Black Chesway,
jakožto prvorozená se role akčního štěnda drží od začátku. Je neohrožená a stále se vydává vstříc novým dobrodružstvím.. Ráda se promenáduje po zahradě a napadá velký psy. Takové tahání ocasu Sway a Chesterovo ucho, joooo to je legrace! Když se však na ní pak zasvítí foťákem, vypadá jako by neuměla do pěti počítat.

 

 

Dobby Chesway, aneb Dobby co zlobí.. malý hero ve svém harému šéfuje. Už když chodí je vidět, že náš baráček a celá Řitka je jeho revírem. Je všude, kde se něco děje a hned zas jinde. Vše musí zkontrolovat, vyhodnotit a zase běžet, aby mu něco neuteklo. Rád se pomazlí.., hlavně se svojí mamkou Sway. Je to maminčin mazánek. Holkám dává celkem zabrat, a když ho některá z nich přepere, vzteká se jak malé smrádě.

 

Donna Karan Chesway, mazlíček a nezmar v jednom. Ráda sekunduje všem bitvám mezi sourozenci, přesto se i ráda pomazlí a nemusím se bát, že přijdu o nos nebo jinou část obličeje. Ráda se předvádí, a tak když se jí chvíli věnujete začne hopsat a tancovat, jak cvičená opička. Za chvilku pozornosti.. pro vás začne válet i kotouly, bude se mi s ní těžce loučit.

 

Daiquiri Sweet Chesway, od začátku dohání své sourozence, jak váze, tak ve vývoji. Měla jsem pocit, jako kdyby byla vždy den/dva pozadu. Její první krůčky byli nejistější, ale dnes se ve smečce rozhodně neztratí. Její výraz však vzbuzuje emoce nadále, když na ní koukám dala bych jí pětikorunu, ale je to ohromný mazel a je ráda za každé pohlazení, které jí rozhodně nemůžeme upřít! Bude nepochybně věrnou parťačkou..

 

 


Více fotek našich Déčkových Cheswayátek můžete prohlédnout v albech na rajčeti - Vrh D Chesway - třetí týden života  a  Vrh D Chesway - čtvrtý týden života  a   Vrh D Chesway - řádění na zahradě  a   Vrh D Chesway - šestý týden života   a   Vrh D Chesway - návštěvy